Handmade - Dla kota

Każdy właściciel kota dokłada wszelkich starań, aby dogadzać i rozpieszczać swojego pupila. Nie od dziś wiadomo, że koty cenią sobie odpoczynek w komfortowych warunkach. Specjalnie dla wygodnickich pupili powstały ręcznie robione kocie akcesoria. Na pewno warto zwrócić uwagę na parapeciaki, czyli miękkie, płaskie i podłużne poduszeczki, dzięki którym kot będzie mógł wygodnie wylegiwać się na oknie bacznie obserwując otoczenie i przechodniów. Wśród produktów dostępnych w kategorii handmade kot warto zwrócić uwagę na legowiska. Wybór miejsca, w którym czworonożny domownik będzie spał jest istotne, ponieważ jeżeli legowisko przypadnie mu do gustu, będzie w nim spędzał długie godziny. Własnoręcznie robione akcesoria dla kota wyróżniają się dbałością o każdy detal i estetyką wykonania. Z tego powodu legowiska, drapaki czy parapeciaki nie będą odznaczały się od reszty wystroju wnętrza. Wyroby handmade dla kotów wykonane są z miękkich, bezpiecznych tkanin, które nie niszczą się i nie rozrywają. Można do nich zaliczyć na przykład wełnę. Asortyment dostępny w tej kategorii jest łatwy do utrzymania w czystości.

Filtry

Cena

Kolor

Materiał

Styl

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje

Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu

Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.

Kocia Myszka
Kup teraz
Kocia Myszka 16,00

Duży zestaw rybek dla kota
Kup teraz
Duży zestaw rybek dla kota 70,00

Małe legowisko dla kota
Kup teraz
Małe legowisko dla kota 115,00

Duży zestaw myszek dla kota
Kup teraz
Duży zestaw myszek dla kota 70,00

Mały zestaw kocich rybek
Kup teraz
Mały zestaw kocich rybek 45,00

Mały zestaw myszek dla kota
Kup teraz
Mały zestaw myszek dla kota 45,00

Kocia Rybka
Kup teraz
Kocia Rybka 16,00

Kocia Piłeczka
Kup teraz
Kocia Piłeczka 16,00

Duże legowiska dla kota
Kup teraz
Duże legowiska dla kota 150,00

Vuulpi Legowisko dla kota lub psa XL
Vuulpi Legowisko dla kota lub psa XL 150,00