Gryfy i sztangi

4,6 z 30162 opinii
Walka o piękną sylwetkę oraz perfekcyjną rzeźbę mięśni wymaga od każdego kulturysty nie lada wysiłku i wielu godzin treningów. Uzyskanie odpowiedniej budowy ciała nie byłoby jednak możliwe bez specjalistycznego sprzętu, wśród którego prym wiodą gryfy oraz sztangi. Są to specjalnie przygotowane uchwyty oraz ciężary, z którymi większość sportowców, a już na pewno kulturystów, musiała mieć styczność.
Wysokiej jakości gryfy i sztangi pozwalają lepiej zbudować górne partie mięśni. Odpowiednie wyważenie i wytrzymałość poszczególnych elementów gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także wiele satysfakcjonujących treningów. Podnoszenie ciężarów nigdy nie należało do rzeczy łatwych, jednak jest to cena, którą zdecydowanie warto zapłacić za świetnie zbudowaną sylwetkę.
Bogaty wybór gryfów i sztang na CENEO.pl z pewnością pomoże zwiększyć efektywność każdego treningu, a bogaty wybór filtrów w kategorii z pewnością ułatwi wybór najlepszego zestawu do ćwiczeń. Nie pozostaje nic innego, jak złożyć zamówienie na wymarzony zestaw, a zaraz potem rozpocząć rozgrzewkę!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Typ

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje