Gry do pobrania na Xbox One

4,6 z 76263 opinii

Świat gier - świat pełen możliwości.

Jesteś fanem gier na Xboxa? Uwielbiasz spędzać czas na grach online? Może chcesz w ten sposób spędzić czas z rodziną? Jest to również świetna możliwość na zabawę ze znajomymi. A może po prostu wolisz odpocząć i zrelaksować się grając samemu? W naszej kategorii - Gry do pobrania na Xbox One znajdziesz gry wszelkiego rodzaju zaczynając od: fabularnych, akcyjnych, bijatykach, przez logiczne, rodzinne, sportowe, strategiczne, aż po muzyczne, dziecięce, wyścigowe i symulacyjne.
Świat gier oferuje możliwość wejścia w inny świat, potrenowania koordynacji ręką - oko, daje odpoczynek ciału i pozwala ćwiczyć umysł.
Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, swój własny, oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu i ucieczkę od codzienności.

Gry zręcznościowe.

Potocznie, tak zwane zręcznościówki to nie tylko gry oparte na szybkiej reakcji i dobrym oku. Mogą one dotyczyć również gier fabularnych, w których musisz wykazać się nie bywałą zręcznością w trakcie przeżywania przygód. Ten aspekt widzimy również w różnego rodzaju bijatykach, czyli grach poświęconych na walce z przeciwnikiem, już nie wspominając o grach wyścigowych!
Odciąż umysł czymś przyjemnym, a zarazem wciągającym, sprawdź naszą zakładkę - Gry do pobrania na Xbox One.

Dla całej rodziny!

Era planszówek poszła w zapomnienie, teraz twoje dzieci będą Ci wdzięczne, jeśli zaproponujesz im bardziej nowoczesny sposób na spędzenie wspólnie czasu. Wykorzystując gry sportowe możesz zapewnić swoim pociechom również odpowiednią dawkę ruchu i to w połączeniu z niebanalną zabawą.
Większość gier sprawi przyjemność również dorosłym, dzięki czemu żadna ze stron zabawy nie będzie musiała się nudzić! A wszystko to znajdziesz w naszej zakładce - Gry do pobrania na Xbox One.

Wszystko i jeszcze więcej!

Nie ważne jakiej gry szukasz, nie ważne jaki ma to być gatunek - w naszej ofercie znajdziesz to czego Ci potrzeba, a nawet jeszcze więcej.
Gry mogą być wspaniałym prezentem dla Twoich najbliższych, więc nie wahaj się i poszukaj czegoś co i im przypadnie do gustu, byście razem mogli spędzać czas na zabawie.
Tylko oferty
Cena
Producent
Wiek graczy (PEGI)
Wersja językowa
Tryb gry
Minimalna liczba graczy
Maksymalna liczba graczy
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Krótkie gry na wieczór (lub dwa) Poprzednie Następne
Macie wolnych kilka godzin i nie chcecie rozpoczynać kolejnego sandboksa? Poznajcie krótkie gry na wieczór.W ostatnich latach coraz więcej producentów stawia na...
  • Gatunek: Sportowe, Symulacyjne
  • Gatunek: Sportowe, Wyścigowe