Gry do pobrania na Playstation 4

4,6 z 58886 opinii
Każdy gracz na PC może zakupić gry płatne, lub zainstalować darmowe. Oczywiście te darmowe w przeważającej większości mają słabszą grafikę i fabułę, ale w zamian za to są za free i także dostarczają potrzebnych emocji. Inaczej sprawa wygląda z konsolami. Jedynym sposobem żeby zagrać w jakąś grę, jest jej zakup. Prawie zawsze gry na konsole są droższe niż na PC. Prowadzi to do wielu frustracji sporów między tymi którzy preferują konsole, a tymi którzy preferują PC. Jedna z najnowszych konsoli postanowiła rozwiązać ten problem umożliwiając darmowe pobranie zarówno wersji demonstracyjnych gier, jak i pełnych.

Co oferuje Playstation 4?

Jest to jedna z nowocześniejszych konsoli która pojawiła się na rynku pod koniec 2013 roku. Umożliwia ona zabawę dla całej rodziny, piękny łatwy w obsłudze interfejs i system kontroli rodzicielskiej sprawia że często jest to sprzęt dawany pod choinkę. Na uwagę zasługuje naprawdę duża jakość gry, której nie osiągnęło by się na zwykłym komputerze czy laptopie.

Jak można znaleźć gry do pobrania na Playstation 4?

Ściągnięcie jest możliwe dzięki aplikacji PS Store, tak samo jak bezpłatne zainstalowanie. Producent stara się aby aktywnie powiększać listę tego typu gier. W 2015 było ich już 52, a z każdym rokiem liczba ta się powiększa. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi którzy nie mogą sobie akurat pozwolić na zakup pełnej gry, albo zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej.

Jakie są gry do pobrania na PlayStation 4?

Tytułów jest dużo z przeróżnych typów. Przykładem gry przygodowej może być „Life is Strange Episode 1”czy „Adventure Time: Finn and Jake Investigations”. Darmowe gry zręcznościowe, to np. “Penarium” czy „Rabbids Invasion: The interactive TV Show”. Okresowo pewne gry promocyjne stają się darmowe jak obecnie „XCOM 2”.

Czy gry do pobrania na PlayStation 4 są warte uwagi?

Zarówno darmowe jak i nie darmowe mają w sobie pewien urok, któremu nie oprze się większość graczy. Zwolennicy PC mówią że gry na konsole są strasznie drogie więc nie warto ich kupować. Argument z kwotą jest przesądzony, gdyż można nie tylko znaleźć jakieś gry darmowe, ale także w miarę niskich cenach jak 45 zł. W zamian za to dostaje się świetną grafikę, którą osiągnąć można tylko na naprawdę drogim PC.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking gier strategicznych - 10 najlepszych modeli 2018 Poprzednie Następne

Ranking gier strategicznych - 10 najlepszych modeli 2018

Na rynku dostępnych jest wiele gier strategicznych od mniej lub bardziej znanych deweloperów. Poszukiwanie informacji o tym, która gra strategiczna jest warta uwagi, zajmuje sporo czasu. Przyjrzeliśmy się dostępnym tytułom i przygotowaliśmy ranking najlepszych gier strategicznych.

Zagraj w Tomb Raider w przeglądarce! Poprzednie Następne

Zagraj w Tomb Raider w przeglądarce!

Pamiętacie pierwszą część kultowej gry „Tomb Raider”? Od teraz przygody Lary Croft możecie przeżywać bez instalowania czegokolwiek – wystarczy przeglądarka internetowa.

Premiery gier w maju na PS4, Xbox One i PC Poprzednie Następne

Premiery gier w maju na PS4, Xbox One i PC

W tym miesiącu na półkach sklepowych zadebiutuje kilka ciekawych tytułów. Szczególną uwagę warto zwrócić na dwa tytuły: Prey i Injustice 2. W zestawieniu majowych premier znalazły się także inne, bardzo interesująco zapowiadające się gry. Zobaczcie sami!

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry RPG: Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz The Elder Scrolls V: Skyrim dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry sportowe: FIFA18 vs PES18 dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych graczy.

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One Poprzednie Następne

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu największe premiery gier 2018 roku. Sprawdź, w co zagrasz tej jesieni. Czekają na Ciebie najlepsze gry wideo, przy których miło spędzisz długie jesienne wieczory.

Jaki prezent dla dziewczyny, która gra w gry? Poprzednie Następne

Jaki prezent dla dziewczyny, która gra w gry?

Chciałbyś podarować wyjątkowy prezent dziewczynie, której pasją jest granie. Nowa konsola, gra, a może kontroler? Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie.