Gry do pobrania na Playstation 3

4,6 z 58886 opinii
Każdy z nas ma w życiu liczne obowiązki – im jesteśmy starsi, tym jest ich więcej. Powinniśmy znaleźć czas na przyjemności, aby obowiązki nas nie przytłoczyły. Zakupy z Ceneo.pl pozwolą na rozwinięcie własnych zainteresowań.
Bardzo popularnym hobby są gry – zarówno gry planszowe, jak i gry komputerowe. Do upowszechnienia gier komputerowych przyczynił się rozwój technologiczny. Pojawienie się konsol zdynamizowało rynek gier wideo. Między użytkownikami komputerów i konsol toczy się ciągła dyskusja o wyższości jednych nad drugimi. Ceneo.pl ma w swojej ofercie produkty, które zadowolą obie strony konfliktu.
Gry konsolowe są znakomitym sposobem na relaks. Przenosząc gracza w wirtualny świat, pozwalają na chwilę zapomnieć o problemach w pracy, w szkole czy życiu prywatnym. Taki reset systemu jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia psychicznego. Oprócz tego gry konsolowe pozytywnie wpływają na umiejętność analitycznego myślenia (rozwiązywanie zagadek logicznych), poprawiają zdolności manualne (gra padem) i spostrzegawczość.
Na Ceneo.pl dostępne są gry na najpopularniejsze konsole – Nintendo, PlayStation i Xbox. Odnajdziesz również gry do pobrania na PlayStation 3. Gry do pobrania na PlayStation 3 zawierają w pakiecie kredyty, które pozwolą graczom na odblokowanie dodatkowych funkcji.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking gier strategicznych - 10 najlepszych modeli 2018 Poprzednie Następne

Ranking gier strategicznych - 10 najlepszych modeli 2018

Na rynku dostępnych jest wiele gier strategicznych od mniej lub bardziej znanych deweloperów. Poszukiwanie informacji o tym, która gra strategiczna jest warta uwagi, zajmuje sporo czasu. Przyjrzeliśmy się dostępnym tytułom i przygotowaliśmy ranking najlepszych gier strategicznych.

Zagraj w Tomb Raider w przeglądarce! Poprzednie Następne

Zagraj w Tomb Raider w przeglądarce!

Pamiętacie pierwszą część kultowej gry „Tomb Raider”? Od teraz przygody Lary Croft możecie przeżywać bez instalowania czegokolwiek – wystarczy przeglądarka internetowa.

Premiery gier w maju na PS4, Xbox One i PC Poprzednie Następne

Premiery gier w maju na PS4, Xbox One i PC

W tym miesiącu na półkach sklepowych zadebiutuje kilka ciekawych tytułów. Szczególną uwagę warto zwrócić na dwa tytuły: Prey i Injustice 2. W zestawieniu majowych premier znalazły się także inne, bardzo interesująco zapowiadające się gry. Zobaczcie sami!

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry RPG: Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz The Elder Scrolls V: Skyrim dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry sportowe: FIFA18 vs PES18 dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych graczy.

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One Poprzednie Następne

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu największe premiery gier 2018 roku. Sprawdź, w co zagrasz tej jesieni. Czekają na Ciebie najlepsze gry wideo, przy których miło spędzisz długie jesienne wieczory.

Jaki prezent dla dziewczyny, która gra w gry? Poprzednie Następne

Jaki prezent dla dziewczyny, która gra w gry?

Chciałbyś podarować wyjątkowy prezent dziewczynie, której pasją jest granie. Nowa konsola, gra, a może kontroler? Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie.