Gry New Nintendo 3DS

4,6 z 58886 opinii
New Nintendo 3DS czyli przenośna konsola do gier wideo. Pierwszy raz została zaprezentowana na targach E3 w Los Angeles w czerwcu 2010 roku. Konsola już z samych zapowiedzi, była kolejnym dobrym następcą serii Nintendo 3DS. Głównym atutem konsoli była możliwość grania i oglądania w technologi 3D, bez używania jakichkolwiek okularów; nazywaną technologią autostereoskopii.
Swoją premierę New Nintendo 3DS w Europie miało 13 lutego 2015 roku. Jej ulepszony dwurdzeniowy procesor ARM11 MP11Core, pozwalał na płynne działanie wszystkich nowych tytułów. Procesor graficzny digital Media Professionals PICA200 GPU, dosyć klasyczny został utrzymany ze względu na jego dobrą wydajność. Do nowej wersji konsoli dołączono drugą gałkę analogową inspirowaną C-Stick z konsoli GameCube, co było całkowitą nowością na rynku oraz zwiękoszono wielkość RAM'u.
Gry na New Nintendo 3DS można podzielić na kilka różnych kategorii. Głównymi oraz najbardziej znanymi na tę konsolę są gry zręcznościowe. Klasyczne "platformówki" są po dziś dzień bardzo często grywalne i mają dużą liczbę użytkowników. Tutaj tytułami jakie można głównie wyróżnić to "Super Mario 3D Land".
Kolejną kategorią jako wartą wyróżnić w temacie Gry na New Nintendo 3DS to zdecydowanie są popularne gry przygodowe, tutaj przewodzi tytuł, firmy Nintendo: "The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D" oraz wiele innych gier, które obfitują w różnorakie ciekawe i wciągające przygody.
Kategorią o jakiej nie można zapomnieć są gry RPG. Istne klasyki w dziedzinie gier.
Głównymi tytułami jakie należy polecić oraz w jakie powinien zagrać każdy gracz to cała seria "Pokemon". Każdemu znany serial z telewizji na pewno się spodoba, przedstawiony w grze świat obfituję w bardzo ciekawą i wciągającą historię oraz w dość dobrą oprawę graficzną.
Gry na New Nintendo 3DS to również i wyścigi, które nie są aż tak bardzo popularne na tej konsoli ale można tu wyróżnić grę studia Nintendo: "Mario Kart 7".
Ostatnią popularną kategorią są rożnego rodzaju bijatyki a tych można znaleźć ogromną ilość, główną grą, którą można wyróżnić jest :"Super Street Fighter IV 3DS".

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

4 najciekawsze zapowiedzi gier na targach E3 Poprzednie Następne

4 najciekawsze zapowiedzi gier na targach E3

Tegoroczne targi E3 obfitują w sporą liczbę nowych gier. Specjalnie dla was wybraliśmy 5 najciekawszych premier, które miały miejsce na targach. Nowa Forza, Wolfenstein czy Assassin’s Creed to dopiero początek tego, co zostało zaprezentowane.

Stare gry – poczuj nutkę nostalgii Poprzednie Następne

Stare gry – poczuj nutkę nostalgii

Pamiętacie stare gry na PC? Ta beznadziejna jakość, brak rozbudowanych scenariuszy, tryb dwuosobowy na podzielonym ekranie... To wszystko wspominamy z łezką w oku, bo chociaż stare gry nijak się mają do nowych produkcji, to jednak były niesamowicie grywalne i sprawiały mnóstwo frajdy. Przypomnijmy je sobie!

Jaki laptop wybrać do GTA 6? Poprzednie Następne

Jaki laptop wybrać do GTA 6?

Data premiery szóstej części kultowej serii GTA nie została jeszcze oficjalnie podana, a my już zastanawiamy się, jaki komputer spełni jej wymagania. Czas zacząć odkładać pieniądze!

6 najciekawszych zapowiedzi gier na targach E3 Poprzednie Następne

6 najciekawszych zapowiedzi gier na targach E3

Tegoroczne targi E3 przyniosły kilka ciekawych tytułów, które trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy. Najwięcej zamieszania wywołała nowa produkcja polskiego studia CD Projekt Red, które jest odpowiedzialne za stworzenie kultowej serii Wiedźmin. Sprawdź, w co będziemy grać!

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One Poprzednie Następne

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu największe premiery gier 2018 roku. Sprawdź, w co zagrasz tej jesieni. Czekają na Ciebie najlepsze gry wideo, przy których miło spędzisz długie jesienne wieczory.