Gry GameBoy Advance

4,6 z 58886 opinii
. Gry GameBoy Advance, które były najbardziej popularne na tej konsoli to oczywiście seria Pokemon oraz Super Mario. Kojarzysz? Na pewno! Szczególnie gdy teraz na topie znajduje się Pokemon Go. Konsola była przenośna, działająca na baterie i z czarno białym wyświetlaczem! Uwierz mi, swego czasu było to naprawdę marzenie każdego dzieciaka na osiedlu.

Gry GameBoy Advance

Grafika nie powala, chyba że lubisz pixele. To nie 3D ani nic podobnego do dzisiejszych produkcji znanych chociażby ze smartfonów, ale te gry mają swoją duszę. Różne gry, a było i nadal jest ich bardzo dużo dostępnych jest wciągająca, założę się, że spędziłbyś z konsolą kilka godzin przechodząc następne poziomy Super Mario lub łapiąc wszystkie Pokemony w Pokemon Silver, przy okazji trenując swojego Pikachu. Łapanie pixelowych Pokemonów i zdobywanie kolejnych odznak to moje wspomnienie z dzieciństwa. Niby tak proste a jak mocno wciągające, nie tylko mnie ale i moich znajomych ze szkoły czy podwórka. Dzięki funkcji LINK można było wymieniać się zdobytymi Pokemonami co pozwalało nawiązywać nowe kontakty chcąc zdobyć niezłapanego Pokemona aby uzupełnić swój Pokedex. Konsole łączyły się za pomocą kabla, co na te czasy było czymś efektownym.

Oldschool

Gry GameBoy Advance są już legendarne. Wiele tytułów jest nadal kontynuowana, jak chociażby te wyżej wymienione. Zostały one unowocześnione, wzbogacone o nowe możliwości, ale te gry są protoplastą dla aktualnych waszych ulubionych tytułów. Od nich zaczęła się era tzw handheldów, późniejszego PSP, PS Vita. Ale Gry GameBoy Advance aktualnie są na wymarciu wraz z konsolą, zastąpione przez smartfony i emulatory. Większość z was nie wie nawet jak GameBoy Advance wygląda, to przykre. Część z konsol i gier jest zakupywana przez muzea bądź kolekcjonerów z nadzieją, że w przyszłości będą zwiększały one swoją wartość kolekcjonerską. Sam jestem posiadaczem pięknego GameBoy Advance z edycji limitowanej Pokemon.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

4 najciekawsze zapowiedzi gier na targach E3 Poprzednie Następne

4 najciekawsze zapowiedzi gier na targach E3

Tegoroczne targi E3 obfitują w sporą liczbę nowych gier. Specjalnie dla was wybraliśmy 5 najciekawszych premier, które miały miejsce na targach. Nowa Forza, Wolfenstein czy Assassin’s Creed to dopiero początek tego, co zostało zaprezentowane.

Stare gry – poczuj nutkę nostalgii Poprzednie Następne

Stare gry – poczuj nutkę nostalgii

Pamiętacie stare gry na PC? Ta beznadziejna jakość, brak rozbudowanych scenariuszy, tryb dwuosobowy na podzielonym ekranie... To wszystko wspominamy z łezką w oku, bo chociaż stare gry nijak się mają do nowych produkcji, to jednak były niesamowicie grywalne i sprawiały mnóstwo frajdy. Przypomnijmy je sobie!

Najlepsze aplikacje na PS4 Poprzednie Następne

Najlepsze aplikacje na PS4

Konsola PS4 to przede wszystkim znakomite urządzenie do grania, jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jej potencjał jest znacznie większy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najlepszych aplikacji, które można używać na konsoli PS4.

Jaki laptop wybrać do GTA 6? Poprzednie Następne

Jaki laptop wybrać do GTA 6?

Data premiery szóstej części kultowej serii GTA nie została jeszcze oficjalnie podana, a my już zastanawiamy się, jaki komputer spełni jej wymagania. Czas zacząć odkładać pieniądze!

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One Poprzednie Następne

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu największe premiery gier 2018 roku. Sprawdź, w co zagrasz tej jesieni. Czekają na Ciebie najlepsze gry wideo, przy których miło spędzisz długie jesienne wieczory.