Grille gazowe Bydgoszcz

4,5 z 32180 opinii
Grillowanie stało się polskim narodowym hobby. Gdy tylko przychodzą ciepłe dni, w przydomowych ogródkach, na balkonach i skwerach zbierają się znajomi i przyjaciele, by wspólnie ucztować przy skwierczących kiełbaskach, aromatycznych karkówkach czy zdrowych grillowanych rybkach. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób inwestuje w porządny ogrodowy grill. Jest on nie tylko wygodniejszy, ale i trwalszy od zestawów grillowych, które możemy kupić w hipermarketach i dyskontach. Na który grill ogrodowy się zdecydować?

Na Ceneo.pl znajdziemy sześć rodzajów grillów ogrodowych. Grill elektryczny (jedno- lub dwustrefowy) wymaga dostępu do sieci i może być stosowany w mieszkaniach, restauracjach, w przydomowych ogrodach czy na balkonach. Grill gazowy wymagają dostępu do instalacji gazowej i najlepiej sprawdzi się w coraz częstszych także w Polsce kuchniach ogrodowych. Kociołki (grill kulisty) nadaje się do aranżowania stref o różnych temperaturach, a stosując aromaty, można w nim przyrządzić przepyszne bbq.

Grill palenisko to stalowa misa ustawiona na niskich nóżkach. Można z niej bezpiecznie korzystać do rozpalenie ogniska w ogrodzie, a w razie potrzeby może służyć jako grill. Wędzarnie oprócz rusztów są też wyposażone w specjalne komory do wędzenia. Najpopularniejsze pozostają wciąż tradycyjne grille węglowe. Ich największą zaletą jest niezależność od sieci gazowych czy elektrycznych. Wszystko, czego potrzebujesz, to worek węgla i podpałka.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Szerokość (cm)

Głębokość (cm)

Wysokość (cm)

Długość rusztu (cm)

Szerokość rusztu (cm)

Moc (kW)

Cechy dodatkowe

Ilość palników

  • 2 (3)
  • 3 (2)
  • 4 (3)

Waga

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Pozostałe lokalizacje

Grille gazowe - opinie

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Grille gazowe > Bydgoszcz
Lokalizacja sklepu: Bydgoszcz Usuń wybrane filtry
;