Nakłuwacze do glukometru

4,7 z 713811 opinii
Przedstawiamy kategorię, która zawiera najlepsze na rynku glukometry i akcesoria dla diabetyków. Dzięki szerokiej ofercie, jaką znajdziesz na Ceneo.pl możesz samodzielnie, bez wychodzenia z domu monitorować chorobę taką jak cukrzyca lub wykonać pomiar ilości glikemii w organizmie. Przykładowe produkty, jakie tutaj znajdziesz: Proste w obsłudze, nieduże, poręczne i efektywne zestawy do wykonywania pomiarów glukozy we krwi, testy paskowe np. do pomiaru cholesterolu, kwasu moczowego, przystawki glukometrowe do smarfona, nakłuwacze, płyny kontrolne, strzykawki. Ponadto oferujemy szeroki wybór: igieł, lancetów, pasków, urządzeń do odczytów, zestawów infuzyjnych, etui skórzanych, toreb termoizolacyjnych dla diabetyków czy mini lodówek.
Wszystkie produkty pomogą kontrolować, monitorować i leczyć cukrzycę. Skorzystaj z filtrów po lewej stronie, które pomogą Ci wyszukać interesujący Cię produkt. Jeśli masz pytania lub jesteś niezdecydowany, wówczas skorzystaj z opinii, które zostały wystawione przez użytkowników, którzy zakupili już dany produkt. Życzymy udanych zakupów.
Artykuły medyczne i rehabilitacyjne
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Termometr bezdotykowy: ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne
Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.
Czym jest pulsoksymetr i jaki wybrać? Poprzednie Następne
Pulsoksymetr to małe urządzenie służące do pomiaru saturacji krwi. W poniższym artykule zastanowimy się, jaki pulsoksymetr napalcowy wybrać. Ponadto omówimy nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia w tym zakresie.
Jaki termometr lekarski kupić? Czym sprawdzać gorączkę? Poprzednie Następne
Termometr lekarski jest wręcz niezbędny w każdym domu. Sprawdź, jaki termometr kupić.
Termofor – jak używać i jaki wybrać? Poprzednie Następne
Termofor to produkt służący do ogrzewania ciała, niwelowania bólu oraz wspomagania leczenia niektórych dolegliwości. Przynosi ulgę w bólu pleców, mięśni czy też bólach menstruacyjnych. Jak używać termoforu? Jaki wybrać? Sprawdź w artykule!
Ranking polecanych pulsoksymetrów Poprzednie Następne
Pulsoksymetr napalcowy to małe urządzenie, którego zadaniem jest wykonywanie pomiarów tętna i poziomu saturacji krwi. Przyda się on zatem osobom chorującym na przewlekłe choroby płuc czy układu krążenia, a także zakażonym wirusem Covid-19. Jaki pulsoksymetr wybrać? Sprawdź ranking pulsoksymetrów i kup ten najlepszy.
Ranking inhalatorów dla dzieci Poprzednie Następne
Terapia wziewna może przynieść świetne efekty lecznicze, ale tylko pod warunkiem, że będzie przeprowadzana za pomocą odpowiedniego sprzętu. Dzięki przygotowanemu przez nas zestawieniu z łatwością wybierzesz najlepszy inhalator. Ranking to jednak nie wszystko – mamy dla ciebie również garść przydatnych wskazówek.
Jak działa termometr owulacyjny? Poprzednie Następne
Starasz się o dziecko, lecz nie wiesz, kiedy spodziewać się „tego najlepszego” momentu? Pomocny okaże się termometr owulacyjny, który bez żadnych przeszkód możesz stosować w domowym zaciszu. Podpowiadamy, gdzie go kupić i jak stosować go prawidłowo, aby wkrótce zobaczyć na teście ciążowym upragnione dwie kreseczki.
Udar, a wylew. Czy oznaczają to samo? Poprzednie Następne
Wylew krwi do mózgu i udar to określenia, które często stosowane są zamiennie. Czy faktycznie odnoszą się do jednej dolegliwości zdrowotnej? Tłumaczymy, jakie są różnice pomiędzy udarem, a wylewem, jak rozpoznać ich objawy.
Najlepsza poduszka ortopedyczna: ranking Poprzednie Następne
Poduszka ortopedyczna to dla wielu z nas prawdziwy ratunek. Sprawdź ranking poduszek ortopedycznych.
Ciśnieniomierz: ranking najlepszych ciśnieniomierzy Poprzednie Następne
Dobry ciśnieniomierz powinien znajdować się w każdym domu. Zobacz ranking najpopularniejszych ciśnieniomierzy.