Głowice do statywów

4,6 z 27390 opinii
Produkty dostępne w tej kategorii z pewnością przydadzą się profesjonalnym fotografom jak i osobom, które dopiero zaczynają przygodę z tą dziedziną sztuki. Głowice do statywów umożliwiają zmianę kierunku fotografowania. W zależności od konstrukcji oraz ilości osi możemy obracać aparatem w jednej, dwóch lub trzech osiach. Tańsze modele statywów posiadają głowice zintegrowane. Droższe produkty umożliwiają montaż i demontaż głowicy. Głowice do statywów podzielić można na dwa zasadnicze typy – foto i video. Głowice video mają za zadanie zapewnić jak najbardziej płynną zmianę położenia. Natomiast głowice do statytów typowo fotograficzne dedykowane są do panoram oraz 3D. Głowice do statytów podzielić można również ze względu na rodzaj. W takim ujęciu wyróżniamy również produkty olejowe, kulowe, kierunkowe czy kardanowe. Głowice do statytów znajdują się w asortymencie kilkunastu renomowanych producentów sprzętu fotograficznego. Wymienić tutaj na przykład Manfrotto, Fancier, Redged czy Velbon. Korzystając z opcji filtrowania, które znajdują się z lewej strony kategorii można w jeszcze prostszy i szybszy sposób odnaleźć głowice do statytów dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.
Statywy i głowice 2221
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki statyw do aparatu wybrać? Poprzednie Następne
Twoje zdjęcia nie są wystarczająco ostre? Twój sprzęt nie posiada wbudowanej stabilizacji aparatu? Animacja poklatkowa, słabe warunki oświetleniowe czy malowanie światłem. Do tego i wielu innych czynności przyda Ci się statyw fotograficzny. Podpowiadamy jaki wybrać i na co zwrócić największą uwagę.
Noc spadających gwiazd, czyli jak fotografować Perseidy? Poprzednie Następne
Przed nami spektakl „spadających gwiazd”. Radzimy, jak się przygotować do obserwowania oraz fotografowania roju Perseidów, który będzie można oglądać w sierpniu na polskim niebie.
Vanguard VEO 2 235 CB - test lekkiego statywu fotograficznego Poprzednie Następne
Dobry statyw, który fotograf chętnie zabiera w podróż to statyw lekki, nieduży, ale praktyczny, solidny i taki, który można szybko rozłożyć i złożyć.
Fotografia krajobrazu – jak zrobić dobre zdjęcia w plenerze? Poprzednie Następne
Chcesz ruszyć z aparatem w teren i fotografować otaczający krajobraz? Nie tak szybko! Jeśli twoje zdjęcia mają być udane, musisz pamiętać o kilku szczegółach. Bo dobre zdjęcie powstaje nie tylko pod dobrym okiem fotografa – musisz jeszcze pamiętać o porze dnia, świetle i sprzęcie oczywiście.
Statyw fotograficzny do aparatu – jaki wybrać? Poprzednie Następne
Statyw do aparatu to podstawowe akcesorium każdego miłośnika fotografii. Dzięki niemu będziesz mógł robić jeszcze lepsze zdjęcia nie tylko po zmroku. W tym poradniku podpowiemy na co zwrócić uwagę podczas wyboru statywu, a także jaki model będzie dla ciebie najlepszy.

Głowice do statywów - opinie

Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Kulowe