Gazety i czasopisma

4,8 z 96915 opinii
O pozytywnym wpływie czytania powiedziano i napisano już chyba wszystko. Stanowi ono nie tylko znakomitą formę relaksu i sposób na odprężenie, ale przede wszystkim poszerza horyzonty, rozwija wyobraźnię, poprawia pamięć, zwiększa zasób słownictwa, jak również pozwala szybko przyswoić zasady pisowni. W gronie miłośników czytania królują przede wszystkim wszelkiego rodzaju książki, a wśród nich zwłaszcza powieści różnych gatunków i w mniejszym stopniu książki popularnonaukowe. W prywatnej biblioteczce nie może zabraknąć także gazet i czasopism. Ich rola wciąż pozostaje niedoceniana. To właśnie artykuły prasowe kształtują opinie na aktualne tematy i palące problemy z różnych dziedzin. Zawierają także skondensowaną porcję wiedzy dotyczącą określonego zagadnienia. Gazety i czasopisma złożone są z krótkich form pisarskich, dlatego ich lektura nie wymaga tak dużego skupienia jak w przypadku książki. Stanowią zatem doskonały pomysł na relaks przy kawie czy w trakcie krótkiego lunchu. Pozycję dla siebie możesz z łatwością znaleźć na Ceneo.pl. W ofercie można znaleźć propozycje dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a wśród nich gazety i czasopisma lifestylowe, specjalistyczne czy komiksy. W księgarni porównywarki znalazły się także czasopisma rzadkie, których nie można znaleźć w kioskach i salonikach prasowych. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce odnajdziesz interesującą cię pozycję. Możesz skonfigurować cenę, wpisać autora, wydawnictwo, a nawet numer ISSN.
Prasa i kalendarze 6458
Tylko oferty
Cena
Autor
ISSN
Wydawnictwo
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zarządzanie czasem, czyli jak zaplanować dzień? Poprzednie Następne
Jak nie tracić czasu na próżno? O tym co zabiera nam cenne minuty i godziny, a przede wszystkim, co pomaga lepiej się zorganizować i w pełni czerpać z dnia. Przeczytaj nasz poradnik i zarządzaj swoim czasem jeszcze lepiej dzięki małej pomocy od Ceneo.pl
Jak organizować czas? Poprzednie Następne
Obecnie żyjemy bardzo szybko. XXI wiek wymaga od nas ciągłego pośpiechu i nadrabiania zaległości. Młodzi ludzie nierzadko łapią się więcej niż jednej pracy, żeby wiązać koniec z końcem, a przez to zostaje niewiele miejsca na czas wolny. Studia, praca, dodatkowe zajecia – to wszystko da się ze sobą pogodzić pod warunkiem, że potrafimy zorganizować i uporządkować swoje życie.
Najlepsze planery ślubne. Jaki notes Panny Młodej wybrać? Poprzednie Następne
Twój wielki dzień coraz bliżej, a ty czujesz się przytłoczona obowiązkami panny młodej? Zaopatrz się w planer ślubny i zapomnij o weselnym chaosie! Organizer panny młodej to tani sposób na to, by odzyskać kontrolę nad planowaniem ślubu i wesela. Z pomocą planera ślubnego nie zapomnisz o przymiarkach sukni i z łatwością stworzysz listę gości. Zobacz najczęściej wybierane planery ślubne przez panny młode.
Planner akademicki. Dlaczego warto go kupić? Poprzednie Następne
Najważniejszą umiejętnością studenta jest dobra organizacja. Dzięki niej nie tylko sesja przebiega w dużo spokojniejszej atmosferze, ale i bieżące kolokwia, prace pisemne czy projekty są prostsze do zaliczenia. Bowiem dobra organizacja i planowanie to klucz do przygotowania materiałów i rozłożenia nauki bądź pracy na mniejsze odcinki. A co studentom w tym pomaga? Planner akademicki!
Nie trać czasu – wybierz kalendarz biurkowy na 2020 rok Poprzednie Następne
Nowy rok powinien być początkiem zmian na lepsze, w przeciwnym razie jaki byłby sens nowego roku? Noworoczne postanowienia warto zapisać w nowym, atrakcyjnym kalendarzu, postawić go na biurku i postarać się, żeby zrealizować choć jedno z postanowień.
Dodaj do ulubionych
16,92