Garderoby do przedpokoju Black Red White

4,6 z 60903 opinii
Garderoby do przedpokoju umożliwiają wygodne a zarazem dyskretne przechowywanie ubrań, obuwia, toreb podróżnych czy akcesoriów. Do najczęściej występujących elementów każdej garderoby do przedpokoju należą wieszaki naścienne z tylną drewnianą płytą, lustro, półki oraz szafki ścienne. Garderoby do przedpokoju dostępne w tej kategorii wyprodukowane są najczęściej z płyt meblowych ze specjalną okleiną na powierzchni. Elementy dodatkowe wykonane są z lakierowanej blachy stalowej lub szkła. Garderoby do przedpokoju znajdują się w ofercie wielu znanych i cenionych producentów. Można tutaj wymienić na przykład Black Red White, Kare Design, Meblocross czy Metaloplastykę. Wybór stylistyki tego typu mebli jest oczywiście uzależniony od indywidualnych preferencji. Warto wziąć pod uwagę ogólną stylistykę mieszkania a także kolorystykę, która jest przyjęta w przedpokoju. Korzystając z wygodnej opcji filtrowania asortymentu po kryteriach takich jak cena, kolor czy producent można w prosty sposób znaleźć preferowane meble do przedpokoju. Opcje filtrowania asortymentu znajdują się z lewej strony kategorii.
Przedpokój
Tylko oferty
Cena
Producent
Materiał
Kolor
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Praktyczne meble do przedpokoju Poprzednie Następne

Praktyczne meble do przedpokoju

W wielu mieszkaniach przedpokój nie jest dość małym pomieszczeniem. Warto więc dobrać do niego meble w taki sposób, aby z jednej strony pomieściły jak najwięcej rzeczy, z drugiej zaś zajmowały jak najmniej miejsca.

Jak zaaranżować wnętrze w stylu boho? Poprzednie Następne

Jak zaaranżować wnętrze w stylu boho?

Masz ochotę na odrobinę szaleństwa w aranżacji wnętrz? Znudził ci się zachowawczy styl minimalistyczny i wszędobylskie scandi?

Pokój-przed-pokój - ciekawe aranżacje Poprzednie Następne

Pokój-przed-pokój - ciekawe aranżacje

No właśnie - w końcu przedpokój to też pokój. Głównie kojarzy nam się z mieszkaniami w blokach i jest to często nieciekawa, ciemna i mała przestrzeń. Zatem może...

Black Red White Przedpokój Antwerpen Allegro
Black Red White Przedpokój Antwerpen 1625,00

Black Red White Przedpokój Nepo Nepoppk
Kup teraz
Black Red White Przedpokój Nepo Nepoppk 227,00