Foteliki rowerowe przednie

4,6 z 45820 opinii
Foteliki rowerowe pozwalają aktywnym rodzicom na zabieranie swoich Pociech na wycieczki poza miasto czy codzienną jazdę ulicami. Foteliki rowerowe powinny zagwarantować dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy. Z tego względu wybór odpowiedniego modelu jest tak niezwykle istotny. W tej kategorii dostępnych jest naprawdę wiele modeli fotelików rowerowych, dlatego aby dokonać właściwego wyboru, warto zdawać sobie sprawę jakimi kryteriami się kierować. Przede wszystkim foteliki rowerowe powinny być odpowiednio wyprofilowane. Głowa dziecka nie może wystawać poza górną krawędź fotelika, a jego boki powinny być dodatkowo chronione. Należy pamiętać, że sam fotelik nie wystarczy. Dziecko powinno nosić kask rowerowy, który wzmacnia bezpieczeństwo podróżowania. Foteliki rowerowe wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Powinny być one przynajmniej trzypunktowe (czyli mocowane za ramionami dziecka i w kroku). Oprócz tego foteliki rowerowe posiadają jeszcze podnóżki, które także powinny być wyposażone w pasu. Dzięki nim nogi dziecka nie znajdą się między szprychami. Przed zakupem konkretnego produktu warto jeszcze przyjrzeć się, czy posiada on homologacje nadawane przez międzynarodowe instytucje.
Akcesoria rowerowe
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Maksymalna waga dziecka
Kolor
Waga
Cechy dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak naostrzyć łyżwy samemu? Jak często ostrzyć łyżwy? Poprzednie Następne

Jak naostrzyć łyżwy samemu? Jak często ostrzyć łyżwy?

W okresie zimowym znalezienie lodowiska nie jest żadnym problemem. Powstają one nawet w mniejszych miejscowościach. Choć połączone są zazwyczaj z wypożyczalnią łyżew, warto kupić własne. Dzięki temu nie musisz przejmować się higieną, płacić za wypożyczenie ani zastanawiać się, czy znajdziesz swój rozmiar. Jak ostrzyć łyżwy domowymi sposobami?

Domowa siłownia – jak zrobić? Jaki kupić sprzęt? Poprzednie Następne

Domowa siłownia – jak zrobić? Jaki kupić sprzęt?

Domowa siłownia to znakomity pomysł na trening w domu. Zobacz, co kupić i jak zrobić domową siłownię.

Wieszak na rower. Jak przechowywać rower na haku? Poprzednie Następne

Wieszak na rower. Jak przechowywać rower na haku?

Pierwsze opady śniegu i przymrozki dla większości rowerzystów oznaczają jedno – koniec sezonu na jednoślad. Sprawdź jak przechowywać rower w zimę!

Jak grać w bilard: zasady, akcesoria Poprzednie Następne

Jak grać w bilard: zasady, akcesoria

Najbardziej popularną grą bilardową jest ósemka. Możesz w nią zagrać w każdym klubie bilardowym. Chcesz wiedzieć jak się gra w bilard, jaki jest cel gry, za co grozi faul i co jest potrzebne do gry w bilard? Przeczytaj.

Najlepsze ćwiczenia na biceps w domu Poprzednie Następne

Najlepsze ćwiczenia na biceps w domu

Chcesz wzmocnić i uwydatnić bicepsy, ale nie masz czasu na regularne odwiedzanie siłowni? Nic straconego – wystarczy, że zaczniesz wykonywać ćwiczenia na biceps w domu. Niektóre z nich nie wymagają absolutnie żadnego sprzętu! Podpowiadamy, jak trenować, aby szybko zauważyć zadowalające efekty.

Foteliki rowerowe - opinie