Fotele i krzesła biurowe

4,5 z 44923 opinii
Tylko oferty
Cena
Producent
Typ
Materiał korpusu
Materiał obicia
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Fotel do biurka – jak dobrać fotel do komputera? Poprzednie Następne
Fotel do biurka powinien mieć regulowaną wysokość, podłokietniki i odpowiedni kąt odchylenia. Sprawdź, czym jeszcze się kierować, wybierając fotel do komputera.

Fotele i krzesła biurowe - opinie

Komfortowe fotele i krzesła biurowe

Współcześnie spędzamy wiele godzin dziennie w pozycji siedzącej – najpierw w pracy, a później w domu. Wielogodzinne siedzenie nie jest zdrowe dla naszego kręgosłupa. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniego fotela czy krzesła biurowego. Dokuczają Ci bóle pleców podczas pracy przy komputerze? A może czujesz odrętwienie nóg? Twój organizm wysyła Ci sygnał, że najwyższa pora, abyś zmienił fotel i krzesło biurowe. Zmiana fotela i krzesła biurowego z Ceneo.pl nie tylko poprawi Twój komfort pracy, ale również wpłynie na jej wydajność. Siedzenie na niewygodnym fotelu lub krześle biurowym utrudnia naszą koncentrację. Dzięki fotelom i krzesłom biurowym z Ceneo.pl zapomnisz o dyskomforcie i będzie mógł całkowicie skupić się na pracy.

Fotele i krzesła biurowego do biura idomu

Fotele i krzesła biurowe wykorzystywane są podczas pracy biurowej, ale także domowego relaksu – oglądania filmów czy grania w gry. Aby kilkugodzinne siedzenie nie zamieniło się w koszmar, fotel i krzesło biurowe musi być idealnie dopasowane. Im więcej elementów możliwych do regulacji, tym lepiej. Dzięki temu fotel i krzesło biurowe łatwo będzie dopasować do Twojego wzrostu. Możliwość regulacji w fotelach i krzesłach biurowych jest bardzo ważna podczas zakupu mebli biurowych dla pracowników. Wybierając jeden model fotela i krzesła biurowego z regulacją, masz pewność, że każdy z pracowników bez problemu samodzielnie dopasuje fotel i krzesło biurowe do swoich potrzeb. Na Ceneo.pl znajdziesz fotele i krzesła biurowe z regulacją podparcia lędźwiowego, zagłówka, wysokości i wysuw u siedziska, wysokości i wychylenia oparcia czy wysokości podłokietników.

Idealnie dopasowany fotel i krzesło biurowe

Zakup fotela i krzesła biurowego z Ceneo.pl jest pierwszym krokiem na drodze do komfortowego siedzenia. Drugim równie ważnym krokiem jest odpowiednie ustawienie regulacji fotela i krzesła biurowego. Nawet najwygodniejszy fotel i krzesło biurowe niewiele pomoże, jeżeli nieprawidłowo ustawimy wysokość siedziska czy kąt oparcia. Oto kilka zasad, którymi powinieneś się kierować podczas dopasowywania foteli i krzeseł biurowych:

  • * wysokość siedziska – siedzisko powinno byćna takiej wysokości, by Twoje stopy swobodnie dotykały podłogi, a kolana były zgięte pod kątem 90 stopni. Jeżeli dotykasz podłogi jedynie palcami, krzesło jest za wysoko. Wysokość siedziska foteli i krzeseł biurowych musi być również dopasowana do wysokości biurka. Zgięte w łokciach ręce powinny tworzyć kąt 90 stopni
  • * długość siedziska – siedzisko powinno być na tyle długie, byś mógł oprzeć na nim około ¾ długości ud. Jeżeli siedzisko kończy się na zgięciu kolan, jest zbyt długie
  • * wysokość oparcia – oparcie nie może sięgać poniżej łopatek. Powinieneś móc swobodnie oprzeć się o fotel i krzesło biurowe całymi plecami
  • * wysokość podłokietników – podłokietniki powinny być ustawione na takiej wysokości, by zgięte w łokciach ręce tworzyły kąt 90 stopni.
  • Szeroki wybór foteli i krzeseł biurowych najlepszych producentów – takich jak Nowy Styl, B2B Partner czy Halmar – gwarantuje, że znajdziesz idealny fotel i krzesło biurowe.