Filtry powietrza

4,44 z 29105 opinii

Już na etapie projektowania naszego domu lub mieszkania należy ze szczególną uwagą podejść do tematu wentylacji poszczególnych pomieszczeń. Jest to jeden z elementów każdego wnętrza, które pozwoli utrzymać w nim nie tylko odpowiednią temperaturę, a także świeżość. Nie należy tego lekceważyć, gdyż dzięki temu pozbędziemy się nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale także zapobiegniemy osadzaniu się na przykład grzyba. Podczas instalacji odpowiedniego systemu wentylacji kluczowe okazuje się zainstalowanie w nim dobrze dobranych filtrów powietrza, które doskonale pomagają przeciwdziałać na przykład różnego rodzaju bakteriom.
Dzięki inwestycji w dobrej jakości filtry powietrza zaoszczędzimy sobie ewentualnych problemów, jakie wiążą się z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów lub wszelkiego rodzaju innych niedogodności, jakie mogą się z tym wiązać. Dlatego już na wczesnym etapie budowy lub remontu zdecydowanie warto mieć tego typu rozwiązania z tyłu głowy. Dzięki czemu nasze wnętrze zawsze będzie naszą dumą, wolną od wszelkiego rodzaju bakterii i zarazków.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Marka i model samochodu

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 1446
FILTRON - Filtr powietrza (AP 139/2) 4,83 / 5 9 głosów 8 opinii
  • Marka i model samochodu: Audi A3, Volkswagen Golf, Volkswagen Touran
FILTRON AK 372/1 5,00 / 5 2 głosy 2 opinie
  • Marka i model samochodu: Ford Focus, Volvo S40
Filtron AP 051/4 5,00 / 5 4 głosy 4 opinie
  • Marka i model samochodu: Opel Astra, Opel Zafira
Filtr powietrza MANN-FILTER C 27 009 Napisz opinię
  • Marka i model samochodu: Audi A3, Seat Ibiza, Seat Leon, Skoda Octavia, Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta, Volkswagen Polo
FILTRON AR 316/1 Napisz opinię
  • Marka i model samochodu: Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer
Filtron AP 022 5,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Marka i model samochodu: Fiat Cinquecento, Fiat Seicento