lato 1993 - Filmy

4,48 z 57737 opinii
Filmy to szeroko rozbudowana dziedzina, która zawiera wiele różnorakich gatunków. Dzięki temu od wielu lat ilość kinomanów regularnie wzrasta, co wiąże się z potrzebą stałego rozwoju oraz prezentowaniem nowości, których co rusz przybywa.

Oglądanie filmów niesie za sobą wiele pożytecznych skutków. Filmy przyrodnicze w łatwy sposób wytłumaczą jak funkcjonuje otoczenie i środowisko. przedstawią nawet tym najmłodszym jak skonstruowany jest świat. Ułatwią poznane nieznanych i niedostępnych na wyciągniecie ręki zakamarków Ziemi jak i Kosmosu. Bajki, filmy fantasy rozbudowują fantazję pokazując, że świat nie musi być zawsze taki jaki nas otacza. Miłośnicy horrorów odkryją nowe i straszne zjawiska, zmieniające ich postrzeganie zła, zaś filmy obyczajowe idealnie wpiszą się w świat, w którym funkcjonujemy.

Film to nie tylko fabuła. Dzięki rozwojowi techniki filmy są obecnie dostępne w bardzo wysokiej jakości oraz realizowane są w różnych technologiach jak Blu-ray i 3D.
Dzięki intuicyjnemu panelowi bocznemu, odnalezienie idealnego filmu na Ceneo.pl jest bardzo proste.

Wybierz Filmy

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Węże 2017 – oto najgorsze Polskie filmy - Magazyn Ceneo.pl Poprzednie Następne

Węże 2017 – oto najgorsze Polskie filmy - Magazyn Ceneo.pl

Tuż po Gali Oscarowej Akademia Węży wybiera najgorsze filmy w Polsce. Poznaliśmy listę nominowanych propozycji, a przyznanie antynagród odbędzie się 1 kwietnia. Sprawdź, które filmy z ubiegłego roku zostały uznane za najsłabsze.

Kanibalizm w roli głównej Poprzednie Następne

Kanibalizm w roli głównej

Horror jako gatunek filmowy bazuje na kilku fabularnych schematach. W kolejnych filmach pojawiają się duchy, mumie, zombie, potwory, a także opętania i wiedźmy. Najpopularniejsze są te filmy, w których pojawiają się nadprzyrodzone zjawiska, a prawdziwi miłośnicy horrorów lubują się w produkcjach klasy B. Jednak największe obrzydzenie w odbiorcach wywołują produkcje z kanibalizmem w roli głównej. Oto dwie z nich, które podejmują temat w zupełnie różny sposób.

Straszne historie – top 3 prawdziwe wydarzenia Poprzednie Następne

Straszne historie – top 3 prawdziwe wydarzenia

Lubicie się bać? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na powyższe pytanie to z pewnością wiecie, że o najwięcej emocji przyprawiają te straszne historie, które wydarzyły się naprawdę. Przedstawiamy kilka naszym zdaniem najstraszniejszych wydarzeń opartych na faktach.

Ponieważ nie mogliśmy znaleźć lato 1993 zostały wyświetlone podobne wyniki do szukanej frazy.
Hitlerowskie Niemcy: Społeczeństwo w latach 1933 - 1939 cz. I (kolekcja: Historia II wojny światowej) (DVD) 5,00 / 5 Napisz opinię

Hitlerowskie Niemcy- społeczeństwo w latach 1933-1939 cz. 1 to brytyjski film dokumentalny z 1980 roku. Wynik I Wojny Światowej sprawił, że Niemcy z entuzjazmem przyjęły dojście do władzy Adolfa Hitlera i jego partii nazistowskiej. Spustoszonemu krajowi obiecywano przywrócenie ...

Kategoria Filmy DVD

Hitlerowskie Niemcy: Społeczeństwo w latach 1933 - 1939 cz. II (kolekcja: Historia II wojny światowej) (DVD) 4,50 / 5 Napisz opinię

Hitlerowskie Niemcy- społeczeństwo w latach 1933-1939 cz. 2 to brytyjski film dokumentalny z 1980 roku. Wynik I Wojny Światowej sprawił, że Niemcy z entuzjazmem przyjęły dojście do władzy Adolfa Hitlera i jego partii nazistowskiej. Spustoszonemu krajowi obiecywano przywrócenie ...

Kategoria Filmy DVD