aniołki charliego - Filmy

4,5 z 42325 opinii
Filmy to szeroko rozbudowana dziedzina, która zawiera wiele różnorakich gatunków. Dzięki temu od wielu lat ilość kinomanów regularnie wzrasta, co wiąże się z potrzebą stałego rozwoju oraz prezentowaniem nowości, których co rusz przybywa.

Oglądanie filmów niesie za sobą wiele pożytecznych skutków. Filmy przyrodnicze w łatwy sposób wytłumaczą jak funkcjonuje otoczenie i środowisko. przedstawią nawet tym najmłodszym jak skonstruowany jest świat. Ułatwią poznane nieznanych i niedostępnych na wyciągniecie ręki zakamarków Ziemi jak i Kosmosu. Bajki, filmy fantasy rozbudowują fantazję pokazując, że świat nie musi być zawsze taki jaki nas otacza. Miłośnicy horrorów odkryją nowe i straszne zjawiska, zmieniające ich postrzeganie zła, zaś filmy obyczajowe idealnie wpiszą się w świat, w którym funkcjonujemy.

Film to nie tylko fabuła. Dzięki rozwojowi techniki filmy są obecnie dostępne w bardzo wysokiej jakości oraz realizowane są w różnych technologiach jak Blu-ray i 3D.
Dzięki intuicyjnemu panelowi bocznemu, odnalezienie idealnego filmu na Ceneo.pl jest bardzo proste.

Wybierz Filmy

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kanibalizm w roli głównej Poprzednie Następne

Kanibalizm w roli głównej

Horror jako gatunek filmowy bazuje na kilku fabularnych schematach. W kolejnych filmach pojawiają się duchy, mumie, zombie, potwory, a także opętania i wiedźmy. Najpopularniejsze są te filmy, w których pojawiają się nadprzyrodzone zjawiska, a prawdziwi miłośnicy horrorów lubują się w produkcjach klasy B. Jednak największe obrzydzenie w odbiorcach wywołują produkcje z kanibalizmem w roli głównej. Oto dwie z nich, które podejmują temat w zupełnie różny sposób.

Najlepsze filmy do oglądania jesienią Poprzednie Następne

Najlepsze filmy do oglądania jesienią

Wrzesień po raz kolejny zaskoczył nas wszystkich. To chyba koniec upałów, czas przygotować się na jesień. Niestety, wkrótce nadejdą długie, zimowe wieczory, a my nie będziemy chcieli już wychodzić spod koca. Oto przegląd najlepszych filmów do oglądania jesienią. Sprawdźcie tę listę, a nadchodzące miesiące nie będą takie uciążliwe.

Ranking najlepszych filmów Marvela Poprzednie Następne

Ranking najlepszych filmów Marvela

W 2018 roku na ekrany kin trafi film Marvela Avengers: Wojna bez granic. W oczekiwaniu na tą produkcję przeglądnęliśmy wszystkie filmy tego producenta i wybraliśmy te najlepsze. Zobaczcie nasze typy.

Filmy - opinie

Aniołki Charliego II: Zawrotna Szybkość (Charlies Angels: Full Throttle) (DVD) 2,5 / 5 25 opinii / Zadaj pytanie

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość to komedia amerykańskiej produkcji z 2003 roku w reżyserii Josepha McGinty Nichol. Główne role zagrali: Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu, Demi Moore, John Forsythe.

Kategoria Filmy DVD

Aniołki Charliego Z Tyłu Kamery (Behind the Camera:The Unauthorized Story of Charlie's Angels) (DVD) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

"Aniołki Charliego" to najsławniejsi detektywi kina w spódnicy. Trzy absolwentki Akademii Policyjnej porzucają policję, by pracować dla tajemniczego milionera Charliego Townsenda. Właściciel agencji detektywistycznej, którego dziewczyny znają tylko z głosu, kieruje grupą poprzez swojego ...

Kategoria Filmy DVD

Bad Boys + Aniołki Charliego (DVD) 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Bad Boys + Aniołki Charliego to zestaw dwóch filmów. Bad Boys to film sensacyjny w reżyserii Michaela Baya. W filmie wystąpili: Martin Lawrence, Will Smith, Gabrielle Union, Tea Leoni. Aniołki Charliego to komedia amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2000 roku w reżyserii Josepha ...

Kategoria Pakiety filmowe

Aniołki Charliego (Charlie s Angels) (DVD) 3,8 / 5 100 opinii / Zadaj pytanie

Aniołki Charliego to komedia amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2000 roku w reżyserii Josepha McGinty Nichol. Główne role zagrali: Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu, Bill Murray, John Forsythe.

Kategoria Filmy DVD