Felgi aluminiowe Rozstaw śrub 4x114,3

4,43 z 29418 opinii

Popularne alufelgi, czyli felgi aluminiowe, to ten element samochodu, który dodaje mu uroku i charakteru. Aby dobrze wybrać felgi, kierujmy się nie tylko estetyką, ale też bezpieczeństwem. Prawidłowy dobór felg do kół to kwestia pierwszorzędna.

Na rynku istnieje wielka liczba modeli felg – na Ceneo jest ich prawie dziesięć tysięcy, o różnym kolorze, wyglądzie, wzorze i marce. Zanim jednak przejdziemy do wyboru felgi pod kątem artystycznym i estetycznym, zwróćmy uwagę na kilka czynników – przede wszystkim rozstaw śrub, rozmiar i tak zwane odsadzenie – pomogą nam w tym specjalne filtry na Ceneo. Pamiętajmy też, że felgi mają określoną moc silnika pojazdu, w którym mają się znaleźć. Przed zakupem sprawdźmy więc i ten parametr (ściśle określony dla każdego modelu i rodzaju samochodu).

Dobrze jest wybrać model uznanego producenta, który posiada specjalne certyfikaty dla felg. Sprawdźmy felgi producentów takich jak: Dezent, AEZ, OZ, MAK, Brock, Anzio czy Alutec. Po zakupie nie można zapominać o dobrej eksploatacji i dbaniu o felgi aluminiowe. Odpowiedni asortyment znajdziemy w kategorii z akcesoriami do felg i kołpaków. Jeśli zaś uznamy, że alufelgi są dla nas za drogie – możemy wrócić do kategorii z kołpakami lub felgami stalowymi.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rozmiar

Rozstaw śrub

$$_Usuń filtr

Odsadzenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Rozstaw śrub:
4x114,3
Usuń wybrane filtry
Enzo H 5x13 4x114,3 32 (EHD4) Napisz opinię
  • Rozmiar: 5x13
  • Rozstaw śrub: 4x114,3
  • Odsadzenie: 31
RONAL 65x16 4x1143 R53 ET40 Napisz opinię
  • Rozmiar: 6,5x16
  • Rozstaw śrub: 4x114,3
  • Odsadzenie: 40