Farby Dulux

4,5 z 60866 opinii

Farby Dulux to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chce się udanie pomalować własne mieszkanie na ciekawy kolor i przyjemnie spędzać w nim wolny czas. Zainteresowani klienci mogą prześledzić wybrane przez siebie sklepy i wybrać jeden jedyny, w którym zrealizują swoje zakupy, np. przed zaplanowanym remontem. Na Ceneo.pl można zakupić farby najnowszej generacji, które sprawią, że każde pomieszczenie zyska na wartości estetycznej i będzie prezentowało się dużo korzystniej niż niegdyś miało to miejsce.


Bardzo łatwe malowanie z farbami Dulux


Farba Dulux pozwala użytkownikom na bardzo łatwe malowanie, przy okazji farby nie posiadają intensywnego i nieprzyjemnego zapachu, więc po zakończeniu malowania pomieszczenia nie będzie trzeba wierzyć przez kilka godzin. Dulux zapewnia domownikom różnorodne kolory, dlatego można wybrać m.in. kolor pomarańczowy, niebieski, zielony, czy też biały. Wystarczy wybrać odpowiednie dla siebie sklep, a następnie złożyć zamówienie na optymalną ilość puszek z farbą. Od pojemności takiej puszki będzie zależała cena, więc swoje zakupy warto dobrze przemyśleć. Ceny na szczęście są bardzo korzystne.


Farba Dulux to błyskawiczne schnięcie


Decydując się na skorzystanie z farb Dulux można mieć pewność, że domownicy gwarantują sobie bardzo szybkie schnięcie farb. Poza tym można sobie pozwolić na wiele wersji wykończenia wnętrza, zależnie od własnych pomysłów. Opinie o farbach są bardzo pozytywne. Świetnie spisują się zarówno na mniejszej przestrzeni, jak i w dużo większych pomieszczeniach. Wystarczy odwiedzić Ceneo.pl i wybrać dla siebie najlepsze rozwiązania, a potem przystąpić do finalizacji własnego zamówienia. Farba zapewni użytkownikom trwałą elegancję i wyjątkowe aranżacje. Z racji tego można z niej skorzystać w różnych wnętrzach, m.in. w salonach, sypialniach, czy też pokojach dziecięcych. Dodatkowym atutem jest to, że stosowaną farbę bardzo łatwo można zmyć z pędzla, który nie będzie nadawał się jedynie do wymiany, a będzie można z niego skorzystać podczas kolejnego malowania.

Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Pojemność
Kolor
Rodzaj
Przeznaczenie
Wydajność
Stopień połysku
Czas pełnego wyschnięcia (h)
Sposób rozcieńczenia
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Farby - opinie

Dulux Farba Fresh White 10l » 1,6 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie
  • Pojemność: 10 L
  • Kolor: Białe
  • Wydajność: 13 m2/l
Dulux Acryl Matt 10L 2,8 / 5 30 opinii / 5 pytań
  • Pojemność: 10 L
  • Rodzaj: Akrylowa
  • Kolor: Białe