Szczoteczki elektryczne

4,5 z 161316 opinii
Właściwa higiena jamy ustnej jest podstawą do utrzymania w zdrowiu zębów i dziąseł. Osiągnięcie tego jest o wiele prostsze, jeżeli do mycia zębów wykorzystywane są szczoteczki elektryczne. Pozwalają one na dokładniejsze czyszczenie zębów dzięki kilku tysiącom drgań lub obrotów główki szczoteczki na minutę. Już dwie minuty dokładnego mycia zębów z użyciem szczoteczki elektrycznej pozwala na usunięcie większości zabrudzeń w jamie ustnej.

Najlepsze szczoteczki elektryczne do mycia zębów

Jest wielu producentów mających w swojej ofercie szczoteczki elektryczne, od marek mniej popularnych po Braun Oral-B, Panasonic czy Philips. Każda z marek ma swój system zróżnicowanych końcówek. Mogą być to końcówki dla dzieci, specjalne wybielające czy strefowe czyszczące dokładnie powierzchnię zębów. Końcówki należy wymieniać regularnie, niektóre z nich wyposażone są w znacznik zużycia, ułatwiający rozpoznanie momentu, kiedy konieczna będzie wymiana. Szczoteczki różnią się między sobą funkcjonalnością, częstotliwością drgań, sposobem zasilania. Szczoteczki elektryczne soniczne dzięki wyjątkowej częstotliwości pracy pomagają w pozbyciu się uciążliwych osadów. Zestaw z irygatorem może pomóc z użyciem wody pod ciśnieniem w jeszcze dokładniejszym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Zwykle tańsze modele wyposażone są w wymienne baterie, natomiast droższe mają wbudowany akumulator i sprzedawane są w zestawie z ładowarką. Niektórzy producenci proponują także zestawy obejmujące szczoteczki elektryczne, końcówki i na przykład uchwyt na końcówki czy pastę do zębów.
Tylko oferty
Cena
Producent
Zasilanie
Rodzaj ruchów
Prędkość maksymalna
Funkcje
Liczba końcówek w zestawie
    Pozostałe:
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking szczoteczek sonicznych 2020 – jak wybrać tę najlepszą? Poprzednie Następne
Byłoby cudownie, gdyby zdrowie naszych zębów zależało tylko od częstotliwości ich mycia. Niestety tak nie jest – liczy się także to, jakich akcesoriów używamy. W ostatnich latach wielką popularność zdobywają szczoteczki soniczne. Koniecznie zerknij, na czym polega ich działanie i na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepszy model. Dla ułatwienia przygotowaliśmy również ranking szczoteczek sonicznych 2020.
Jaka szczoteczka soniczna? Ranking szczoteczek sonicznych Poprzednie Następne
Jaka szczoteczka soniczna będzie najlepszym wyborem? Sprawdź ranking szczoteczek sonicznych.
Szczoteczki elektryczne: ranking Poprzednie Następne
Nie wiesz, jaką szczoteczkę elektryczną kupić? Przeczytaj nasz ranking szczoteczek elektrycznych i ciesz się pięknym i zadbanym uśmiechem.
Szczoteczka soniczna: czy warto ją stosować? Poprzednie Następne
Coraz więcej osób decyduje się zrezygnować ze zwykłej szczoteczki elektrycznej na rzecz szczoteczki sonicznej. Czy warto zacząć ją stosować?
Szczoteczka soniczna dla dzieci: jaką wybrać? Poprzednie Następne
„Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda…” – tę piosenkę zna chyba każdy maluch. Gdy powstała, niewiele osób słyszało o szczoteczkach sonicznych. Rodzice często zastanawiają się, czy tego typu urządzeń mogą używać również maluchy? Oczywiście – szczoteczka soniczna dla dzieci może stanowić dodatkową zachętę, by zadbać o ząbki. Przedstawiamy wszystkie jej zalety oraz modele, na które warto zwrócić uwagę.
Najlepszy irygator do zębów – ranking Poprzednie Następne
Irygator wodny do zębów to urządzenie, które silnym strumieniem wody pod ciśnieniem czyści przestrzenie międzyzębowe i dziąsła. Działa skuteczniej niż nić dentystyczna, jest łagodny dla dziąseł, a jego stosowanie pomaga zapobiec próchnicy. Jakie są zalety i wady tego urządzenia? Który model wybrać? Sprawdź nasz ranking najlepszych irygatorów do zębów!
Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu Poprzednie Następne
Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu
Oral-B Genius 9000 - test szczoteczki do zębów z Bluetooth i systemem  wykrywania położenia Poprzednie Następne
Po miesiącu testów szczoteczki elektrycznej Oral-B Genius 9000 nie wyobrażam sobie mycia zębów zwykła szczoteczką.
Ranking najlepszych szczoteczek elektrycznych 2019 Poprzednie Następne
Piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Jeżeli szukasz dobrej i bezpiecznej elektrycznej szczoteczki do zębów, koniecznie wejdź na Ceneo i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie! Dzięki szczoteczkom elektrycznym z naszego rankingu zawsze będziesz olśniewać pięknymi i zdrowymi zębami.

Elektryczne szczoteczki do zębów - opinie

Produkt promowany
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych