Elektryczne szczoteczki do zębów

4,5 z 110602 opinii
Szczoteczka elektryczna. Mycie zębów tradycyjną szczoteczką jest już przeżytkiem. Elektryczne szczoteczki do zębów są coraz bardziej popularne. Głównym powodem ich coraz częstszego stosowania jest skuteczność. Żaden sposób mycia zębów tradycyjna szczoteczką nie da takich efektów, jak używanie naszych produktów. Ruchy pulsacyjne i okrągła główka sprawiają, że codzienne mycie zębów jest znacznie bardziej efektywne. Okrągła główka dociera do wszystkich zakamarków, miękkie włosie nie powoduje uszkodzeń dziąseł, a ruchy pulsacyjne usuwają wszystkie zanieczyszczenia i zapobiegają osadzaniu się kamienia nazębnego, a płytkę nazębną usuwają praktycznie w 100 procentach. Warto dodać, że elektryczna szczoteczka jest w stanie wykonać do 40 tysięcy ruchów pulsacyjnych na minutę.W żadnym wypadku nie udałoby się osiągnąć tego poprzez mycie zębów tradycyjną szczoteczką. Szczoteczki elektryczne posiadają również specjalny czujnik, kontrolujący siłę nacisku. To szczególnie ważne, by poprzez zbyt mocny nacisk nie zranić sobie dziąseł.Poza tym kolejną zaletą stosowania tego rodzaju szczoteczek jest ekonomia. Do jednej szczoteczki możemy dokupić kilka wymiennych końcówek. Tym samym z jednej szczoteczki może korzystać cała rodzina. Szczoteczki elektryczne to również oszczędność czasu.

Popularne szczoteczki elektryczne

Szczoteczka Oral B. Oral B to wiodąca marka produktów do higieny jamy ustnej na polskim rynku. Oferujemy kilkanaście rodzajów końcówek, dostosowanych indywidualnie do Państwa potrzeb. Firma jest gwarancją wysokiej jakości produktów, za rozsądną cenę. Charakteryzują się one niezawodnością i niezwykłą trwałością. Wymienne końcówki dostępne są zarówno w zestawach, jak również kupowane oddzielnie. Oral B to marka, którą pokochały miliony. Szczoteczki elektryczne posiadają wbudowany akumulator, dzięki któremu muszą być podłączone do źródła prądu jedynie w momencie ładowania, to rozwiązanie bezpieczne i korzystne dla środowiska naturalnego.Elektryczna szczoteczka do zębów. Mycie zębów przy użyciu elektrycznej szczoteczki do zębów jest proste, wygodne i niezwykle skuteczne. Stosowanie tego rodzaju rozwiązania polecają lekarze – stomatolodzy. Jest to niezawodny sposób higieny jamy ustnej i zapobiegania próchnicy zębów, a także chorób dziąseł, między innymi paradontozy i pozostałych chorób przyzębia. Poza tym szczoteczki mają również funkcję masażu dziąseł, co ma również skuteczny wpływa na stan higieny naszej jamy ustnej. Duże znaczenie ma również wygoda stosowania i korzystna cena.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci

Wszyscy, którzy posiadają dzieci doskonale zdają sobie sprawę z faktu, jak trudno jest uświadomić maluchom konieczność częstego szczotkowania zębów. Wpajanie podstawowych zasad higieny jest trudne. Większość dzieci generalnie nie lubi się myć, a mycie zębów nie stanowi dla nich atrakcyjnego zajęcia. Mycie zębów tradycyjna szczoteczka jest dla dzieci mało atrakcyjne. Dzieci lubią wszystko, co nowe, ciekawe. Szczoteczki elektryczne dla dzieci są więc idealnym rozwiązaniem. Ich wygląd jest atrakcyjny, bardzo często końcówki szczoteczek przypominają ukochane postacie z dziecięcych bajek, posiadają końcówki, których włosie jest niezwykle wygodne i idealnie dostosowane do mlecznych zębów, poza tym dzieci bardzo lubią wszelkie nowości. Elektryczna szczoteczka z ulubionym wzorem bajkowego bohatera może być idealnym prezentem dla przedszkolaka, czy ucznia. Ale z pewnością i młodsze dzieci będą zadowolone z takiego prezentu. Poza tym tego rodzaju urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze, poradzą sobie z nimi małe dzieci, ale również osoby niepełnosprawne. Poprzez użytkowanie elektrycznych szczoteczek dzieci zaspokajają swoją naturalną ciekawość i jednocześnie wypracowują nawyk właściwego dbania o zdrowie i higienę. Poza tym maluchy zdobywają nowe umiejętności.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Zasilanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zalety szczoteczek elektrycznych Poprzednie Następne

Zalety szczoteczek elektrycznych

Szczoteczki elektryczne zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad jej kupnem. Oto kilka informacji, które pomogą ci w podjęciu decyzji.

Ranking najlepszych szczoteczek elektrycznych 2018 Poprzednie Następne

Ranking najlepszych szczoteczek elektrycznych 2018

Piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Jeżeli szukasz dobrej i bezpiecznej elektrycznej szczoteczki do zębów, koniecznie wejdź na Ceneo i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie! Dzięki szczoteczkom elektrycznym z naszego rankingu zawsze będziesz olśniewać pięknymi i zdrowymi zębami.

Wybieramy prostownicę do włosów do 300 złotych Poprzednie Następne

Wybieramy prostownicę do włosów do 300 złotych

Włosy się kręcą? Chcesz zmienić fryzurę? Z tymi prostownicami do włosów nie będziesz miała najmniejszego problemu! Zobacz >>

Oral-B Genius 9000 - test szczoteczki do zębów z Bluetooth i systemem  wykrywania położenia Poprzednie Następne

Oral-B Genius 9000 - test szczoteczki do zębów z Bluetooth i systemem wykrywania położenia

Po miesiącu testów szczoteczki elektrycznej Oral-B Genius 9000 nie wyobrażam sobie mycia zębów zwykła szczoteczką.

Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu Poprzednie Następne

Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu

Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu

Elektryczne szczoteczki do zębów - opinie