Sklep riff.net.pl - Efekty gitarowe

4,7 z 26459 opinii
Brzmienie gitary elektrycznej jest niezwykle wyraziste i charakterystyczne. Możemy je jednak dość łatwo modyfikować. Służą do tego specjale efekty. Dzięki nim, możemy dźwięki gitary zniekształcać, korygować barwę, modulować czy też opóźniać. Zazwyczaj jedno urządzenie (mające zwykle postać kostki) daje jeden efekt.

Na Ceneo.pl gitarzyści znajdą ponad dwa tysiące efektów gitarowych, takich jak np. reverb (efekt echa, wydłużenie trwania dźwięku), equalizer (korygowanie barwy dźwięków) czy delay (opóźnienie, doskonale znane fanom muzyki reggae ale również w innych typach muzyki, które bazują na jej rytmie).

Nasz serwis oferuje efekty gitarowe wszystkich czołowych producentów – Dunlop, Behringer, Electro-Harmonix, Digitech, Cherub i Boss. Specjaliści radzą, żeby inwestować w urządzenia znanych marek, które umożliwiają wydobywanie z dźwięku takich efektów, jakich oczekujemy.

Ceneo.pl oferuje najtańsze firmowe efekty gitarowe. W jednym miejscu dla muzyków prezentujemy asortyment kilku e-sklepów. Dzięki temu, użytkownik z łatwością może znaleźć ten, w którym swoją wymarzoną kostkę kupi najkorzystniej. Przydatny tutaj okaże się filtr ceny, który umożliwia posegregowanie wszystkich produktów w kolejności od najtańszej do najdroższej.
riff.net.pl
riff.net.pl
Akcesoria do gitar
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Jakie struny do gitary akustycznej, klasycznej i elektrycznej? Poprzednie Następne
Nauka gry na gitarze to nie tylko opanowanie technik gitarowych, skal czy akordów. To także umiejętność obsługi gitary, a w tym wymiany strun gitarowych. Każdy gitarzysta z czasem znajduje swój ulubiony komplet strun, o konkretnym brzmieniu, grubości czy rodzaju oplotu. Sprawdź, jakie struny do gitary wybrać i jakie parametry mają znaczenie.
Stroik do gitary: jaki wybrać? Poprzednie Następne
Jaki stroik do gitary wybrać? Porównujemy najpopularniejsze modele stroików dla początkujących. Dowiedz się więcej!

Efekty gitarowe - opinie