Obróbka grafiki

4,5 z 50993 opinii
Komputery współcześnie są narzędziem pracy, nauki i rozrywki. Aby móc w pełni korzystać z możliwości, które daje technologia, warto zainwestować w dobre oprogramowanie komputerowe. W kategorii edytory grafiki i video zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy odnajdą oprogramowanie w pełni realizujące ich potrzeby.
Edytory grafiki i video pozwalają między innymi na projektowanie i produkcję filmów, projektowanie stron internetowych, tworzenie grafiki i ilustracji oraz retuszowanie obrazów. Wybór odpowiedniej wersji oprogramowania – na przykład wersja edukacyjna, komercyjna, elektroniczna, rządowa – ułatwi odszukanie edytora grafiki i video dostosowanego do Twoich potrzeb i funduszy. Dynamicznie rozwijający się przemysł technologiczny wciąż wprowadza nowości. Dzięki Ceneo.pl będziesz na bieżąco z aktualizacjami zakupionego już oprogramowania. Podczas przeglądania ofert zwróć uwagę na wymagania sprzętowe stawiane komputerowi przez edytory grafiki i video. Przyjrzyj się przede wszystkim systemowi operacyjnemu, pamięci operacyjnej, procesorowi i wolnemu miejscu na dysku.
Intuicyjne filtry Ceneo.pl pomogą w szybkim odszukaniu odpowiedniego oprogramowania. Liderzy na rynku obróbki grafiki, obróbki video czy edytorstwa kompleksowego – między innymi Adobe, Boris, Corel, Intersoft, TechSmith – są gwarancją zadowolenia z zakupów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Wersja

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Edytory grafiki i video - opinie

Rodzaj: Obróbka grafiki Usuń wybrane filtry
Adobe Photoshop CS6 PL Win Upgrade PS/PSE/AS (65158204) 5,0 / 5 Napisz opinię / 1 pytanie
  • Rodzaj: Obróbka grafiki
  • Wersja: Aktualizacja, Edukacyjna, Komercyjna