E-podręczniki akademickie - adam wojtaszek

4,7 z 78625 opinii
Od lat wieszczy się koniec epoki słowa pisanego i kryzys książki, która jest wypierana przez telewizję lub Internet. Tymczasem rynek wydawniczy przystosował się do zmieniającej się rzeczywistości i wykorzystał nowe możliwości dostępne dzięki rozwojowi technologicznemu. Dzięki e-bookom książka przeżywa swoją drugą młodość. Po sukcesie elektronicznych wydań bestsellerów literatury pięknej przyszła pora na e-podręczniki akademickie.
E-podręczniki akademickie dostępne na Ceneo.pl możesz ściągnąć na czytnik e-booków, tablet lub smartfon. Te praktyczne i niewielkich rozmiarów urządzenia możesz zabrać ze sobą w podróż autobusem lub pociągiem, do parku albo kawiarni. Dlatego po e-podręczniki akademickie sięgają nie tylko podążający za najnowszymi trendami, ale również tradycjonaliści. Obecnie największe wydawnictwa naukowe w Polsce udostępniają swoje publikacje w wersji elektronicznej.
E-podręczniki akademickie to propozycja nie tylko dla studentów. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i zainteresowania lub podnieść kwalifikacje zawodowe. Ceneo.pl wyszło naprzeciw oczekiwaniom miłośników fachowej literatury i przygotowało bogatą ofertę e-podręczników akademickich dostępnych w formatach PDF, EPUB i MOBI.
E-booki
Tylko oferty
Cena
Rok wydania
Autor
Wydawnictwo
Format
Seria
Kategorie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje