Jeszcze do niedawna panowała opinia, że e-papierosy to najlepsza metoda walki z nałogiem. Dziś zdania są podzielone a coraz więcej instytucji zakazuje używania e-papierosów na swoim terenie.
Nawet naukowcy nie są w tym temacie zgodni. Jedni przekonują, że e-papierosy są dużo korzystniejsze dla naszego zdrowia, inni przeciwnie – udowadniają, że jednak tradycyjne wyroby tytoniowe mają mniej szkodliwych substancji. Na tym polu sprzeczają się naukowcy japońscy z amerykańskimi a ci z kolei próbują polemizować z badaczami europejskimi. Jak zwykle, w zależności od tego kto zlecił dane badania i jaki ośrodek je wykonuje, wyniki są skrajnie różne. Jedno jest pewne – każde z rozwiązań posiada swoich zwolenników i przeciwników i każda ze stron będzie optować za swoim poglądem na ten temat.
Obecnie e-papierosy i akcesoria do nich dostępne są na specjalnych stoiskach w większych sklepach lub na portalach internetowych, gdzie można zakupić nie tylko same papierosy, ale też specjalne wkłady w szerokiej gamie smakowej i inne akcesoria dla miłośników małego dymka. Oczywiście ceny są zróżnicowane w zależności od sklepu, w którym dokonujemy zakupy, dlatego warto wcześniej sprawdzić ofertę i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.
E-papierosy i akcesoria
0
Tylko oferty
Cena
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

E-papierosy i akcesoria:

Niestety nic nie znaleziono

  • Niestety, w tej chwili nie ma żadnych produktów w kategorii.
  • Wróć na stronę główną