E-papierosy i akcesoria

4,62 z 229476 opinii
Jeszcze do niedawna panowała opinia, że e-papierosy to najlepsza metoda walki z nałogiem. Dziś zdania są podzielone a coraz więcej instytucji zakazuje używania e-papierosów na swoim terenie.
Nawet naukowcy nie są w tym temacie zgodni. Jedni przekonują, że e-papierosy są dużo korzystniejsze dla naszego zdrowia, inni przeciwnie – udowadniają, że jednak tradycyjne wyroby tytoniowe mają mniej szkodliwych substancji. Na tym polu sprzeczają się naukowcy japońscy z amerykańskimi a ci z kolei próbują polemizować z badaczami europejskimi. Jak zwykle, w zależności od tego kto zlecił dane badania i jaki ośrodek je wykonuje, wyniki są skrajnie różne. Jedno jest pewne – każde z rozwiązań posiada swoich zwolenników i przeciwników i każda ze stron będzie optować za swoim poglądem na ten temat.
Obecnie e-papierosy i akcesoria do nich dostępne są na specjalnych stoiskach w większych sklepach lub na portalach internetowych, gdzie można zakupić nie tylko same papierosy, ale też specjalne wkłady w szerokiej gamie smakowej i inne akcesoria dla miłośników małego dymka. Oczywiście ceny są zróżnicowane w zależności od sklepu, w którym dokonujemy zakupy, dlatego warto wcześniej sprawdzić ofertę i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Foof Liquid Energy Drink zero 10 ml Napisz opinię

Liquid FOOF Energy Drink zero to płyn do uzupełniania wkładów e-papierosa o smaku napojów energetycznych przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć dodatkową moc. Nie zawiera nikotyny. Pojemność prezentowanego płynu to 10 ml.Opis technicznyPojemność: 10 mlSmak: napój energetycznyTyp: ...

Kategoria Wkłady i liquidy

One Grzałka Do Clearomizer One H2 Napisz opinię

Grzałka do clearomizera H2 marki ONE to niezbędna część każdego e-papierosa, która co około miesiąc wymaga wymiany na nową. Umieszcza się ją w clearomizerze, gdzie podgrzewa liquid i wytwarza nikotynową parę.

Kategoria Akcesoria do e-papierosów

EGo Ładowarka sieciowa do e-papierosów 4,00 / 5 Napisz opinię

Ładowarka sieciowa do e-papierosów Ładowarka sieciowa do e-papierosów to wygodne akcesorium umożliwia szybkie i skuteczne ładowanie baterii w e-papierosach. Lekka i wygodna w użyciu. Wykonana z materiałów najwyższej jakości. Mały rozmiar sprawia, że korzystanie z ładowarki nie sprawia ...

Kategoria Akcesoria do e-papierosów