E-papierosy

4,62 z 203523 opinii

Elektroniczny papieros. Produkt, który pod koniec pierwszej dekady dwudziestego pierwszego wieku stał się niezwykle popularny. Choć należy pamiętać, że palenie to nie najzdrowszy nałóg (i dozwolony tylko dla osób pełnoletnich) e-papierosy pomagają zminimalizować jego negatywne skutki.
Jeśli irytuje Cię zakaz palenia w miejscach publicznych – nie martw się. Używanie e-papierosów nie jest obostrzone prawnie, nie emituje nieprzyjemnych zapachów oraz, co najważniejsze, nie powoduje efektów biernego palenia u Twojej rodziny oraz znajomych! Jeżeli martwisz się o swoje zdrowie musisz pamiętać, że elektroniczne papierosy nie zawierają tlenku węgla ani żadnych substancji smolistych. E-papierosy kosztują również znacznie mniej od tradycyjnych papierosów.
Na Ceneo znajdziesz prawie 200 różnych modeli takich produktów. Do tego w dziale „Wkłady i liquidy” można wybierać spośród ponad 1000 różnych wkładów, a w dziale „Akcesoria do e-papierosów” z prawie 500 różnych dodatków.

Filtry

Tylko oferty

Cena

-

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

zestaw papierosów elektronicznych "DEAN Cigarette" DC1 Napisz opinię

Całość zapakowana w eleganckim PUDEŁKU PREzENTOWYMFunkcja oszczędzania bateriiPozwala na 900 zaciągnięćOchrona przed przypadkowym rozładowaniemBateria 650mAh