E-informatyka

4,8 z 97900 opinii
Jesteś pasjonatem komputerów? Interesujesz się programowaniem? Chciałbyś stworzyć własną stronę internetową? Chciałbyś nauczyć się profesjonalnej obsługi Pakietów Microsoft Office albo Adobe? A może komputery zupełnie Cię nie interesują, ale chciałbyś podszkolić się w ich obsłudze? W dziale E-informatyka w portalu Ceneo.pl znajdziesz szeroki wybór podręczników i poradników w wersji e-booków, zarówno dla osób początkujących, jak i dla profesjonalistów. Podręczniki w wersji elektronicznej są dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią nowinki techniczne, chętnie korzystają z czytników, tabletów, komputerów czy smartfonów. Podręcznik z interesującej Cię dziedziny informatyki w wersji elektronicznej jest praktyczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż ten w wersji papierowej. Dzięki e-bookowi będziesz mógł jednocześnie czytać wskazówki w nim zawarte i wypróbowywać je na swoim urządzeniu. Używając skrótów klawiszowych (Ctrl+F) szybko wyszukasz interesującą Cię frazę w Twoim poradniku. Przy zakupie e-booków warto zwrócić uwagę na ich format. Najpopularniejsze są: MOBI (przeznaczone dla czytników Kindle), EPUB (obsługiwane przez inne czytniki) czy standardowy PDF. Dzięki porównywarce cen na Ceneo.pl znajdziesz najlepszy dla siebie e-podręcznik w atrakcyjnej cenie.
Tylko oferty
Cena
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
Format
Seria
Kategorie
Ilość stron
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Książki dla młodzieży, które warto przeczytać Poprzednie Następne
Znalezienie dobrej książki dla młodzieży to nie lada wyzwania. Zobacz najciekawsze książki dla młodzieży.
Książki na wakacje – 10 propozycji Poprzednie Następne
Książki na wakacje to doskonały sposób na urozmaicenie sobie podróży samolotem czy pociągiem lub relaks na plaży. Zobacz 10 ciekawych pozycji, które przeczytasz jednym tchem.
Japońska sztuka sprzątania w praktyce – Marie Kondo Poprzednie Następne
Marie Kondo powraca, tym razem prezentuje swoją unikatową metodę sprzątania - KonMari - w o wiele praktyczniejszej formie. Jeśli szukacie poradnika, który odmie...
Najlepsze gry RPG. Ranking fajnych i dobrych gier Poprzednie Następne
Produkcje z gatunku RPG rozpalają wyobraźnię graczy i często pozwalają kreować własne historie w oparciu o przygotowane przez twórców rozwiązania. Niektóre tytuły nastawione są bardziej na dialogi, z kolei inne czerpią garściami z dynamicznych gier akcji. W tym tekście znajdziecie same najlepsze gry RPG, obok których miłośnicy gatunku nie powinni przechodzić obojętnie.
Ranking najlepszych książek science-fiction Poprzednie Następne
Zestawienie najciekawszych książek fantastycznonaukowych.Lista powstała w oparciu o popularność gatunku science-fiction na Ceneo.pl. To właśnie te pozycje były ...
Jaki czytnik e-booków – ranking Poprzednie Następne
Bez względu na raporty czytelnictwa w Polsce popularność czytników e-booków stopniowo wzrasta. Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych książek na rzecz elektronicznych wydań. Długie czytanie na smartfonie bywa jednak szkodliwe i męczące, dlatego warto w tym celu zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie. W tekście znajdziecie odpowiedź na pytanie, jaki czytnik e-booków powinniście kupić.
Najciekawsze książki postapokaliptyczne Poprzednie Następne
Książki postapokaliptyczne opowiadają o świecie zniszczonym przez katastrofę. Sprawdź nasz ranking najlepszych książek postapo.
Najlepsze książki science fiction Poprzednie Następne
Jesteś fanem powieści science fiction? Sprawdź nasz ranking książek science fiction.
Najlepsze książki horrory. Literatura grozy dla dorosłych i młodzieży Poprzednie Następne
Z myślą o fanach wrażeń przygotowaliśmy listę polecanych książek horrorów. Sprawdź, co skrywa literatura grozy!
Andrzej Pilipiuk. Książki polskiego autora fantasy Poprzednie Następne
Jeśli do tej pory nie znałeś Andrzeja Pilipiuka i jego książek, to najwyższy czas to zmienić. Zobacz, które książki Andrzeja Pilipiuka warto przeczytać.
  • Autor: Andrzej Wojtal
  • Wydawnictwo: E-bookowo
  • Format: PDF, MOBI, EPUB
  • Autor: Steve Prettyman, Adrian W. West
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Format: MOBI, EPUB
  • Autor: Barteczko Krzysztof
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Format: MOBI, EPUB