Dziurkacze i zszywacze

4,5 z 23444 opinii
Dziurkacze i zszywacze to akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnym biurze czy firmie. Dziurkacze umożliwiają wycinanie otworów w kartach papieru, a co za tym idzie ułatwiają ich przechowywanie w segregatorach oraz skoroszytach. Z kolei zszywacze pozwalają nam na swobodne łączenie dokumentów w jedną, spójną całość. Do większych biur i firm przydatne będą większe akcesoria wykonane z cięższych materiałów, natomiast w domach i na biurkach lepiej sprawdzą się mniejsze, lekkie i łatwo przenośne modele.

Na Ceneo.pl dostępny jest również duży wybór dziurkaczy i zszywaczy ozdobnych, przeznaczonych dla miłośników scrapbookingu, a także wykonywania innych prac artystycznych (np. kartek okolicznościowych, albumów na zdjęcia itp.).

Decydując się na zakup odpowiedniego zszywacza czy dziurkacza warto wziąć pod uwagę takie elementy, jak: prostota obsługi, ilość kartek, która może być jednorazowo użyta, a w przypadku dziurkaczy również preferowany rozstaw otworów. Niektóre z modeli umożliwiają ich regulację w zależności od bieżących potrzeb. W każdym biurze niezwykle przydatny będzie również rozszywacz, który umożliwia łatwe i szybkie usunięcie zszywek z dokumentów bez ryzyka ich zniszczenia.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Rodzaj

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Dziurkacze i zszywacze - opinie