Dywany i wykładziny dywanowe - Wzór Zygzaki Gorzów Wielkopolski

4,6 z 61240 opinii
Dywany i wykładziny dywanowe znakomicie sprawdzają się jako element dekorujący salon, sypialnię czy na przykład pokój dziecięcy. Oprócz walorów estetycznych, dywany i wykładziny dywanowe ocieplają podłogi, dzięki czemu można chodzić po nich nawet boso. Dywany i wykładziny dywanowe dostępne w tej kategorii charakteryzują się wysoką trwałością, gwarantującą długoletnie użytkowanie przy zachowaniu estetyki wyrobu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości przędzy, która jest odporna na działanie słońca, dzięki czemu nie blaknie ona nawet po wielu latach. Posiadanie produktów tego typu jest związane z dbaniem o ich w czystość. Dlatego tak niezwykle istotne jest łatwe utrzymanie w porządku dywan i wykładzin dywanowych. Asortyment dostępny w tej kategorii jest odporny na tarcie i ścierania a także na ataki moli. Dzięki temu ich zakup mogą rozważać również osoby, które cierpią na uciążliwe alergie. Dywany i wykładziny dywanowe dostępne są w ofercie kilkunastu producentów akcesoriów do aranżacji i wyposażenia wnętrz. Wymienić tutaj można na przykład Aquanova, Agnella, Big Floorcoverings czy Bloomingville.
Tekstylia do domu
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Wzór:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Kształt
Wymiary
Wzór
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Co zrobić, żeby dywan się nie ślizgał? Jak przymocować go do podłogi? Poprzednie Następne

Co zrobić, żeby dywan się nie ślizgał? Jak przymocować go do podłogi?

Uwielbiamy dywany. Ocieplają pomieszczenie i służą, jako świetna dekoracja. Nie znosimy jednak tego, że w ciągu kilku godzin potrafią kilkakrotnie zmienić miejsce. Jak sobie z tym radzić?

Jaki prezent dla gospodarzy, czyli co kupić idąc w gości, żeby nie wejść z putymi rękami Poprzednie Następne

Jaki prezent dla gospodarzy, czyli co kupić idąc w gości, żeby nie wejść z putymi rękami

Idziesz w gości i chcesz wręczyć gospodarzowi butelkę wina lub bukiet kwiatów? Zapomnij – zapewne wszyscy pozostali goście pójdą tą samą drogą. Dlatego warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie.

Jakie rolety do kuchni i salonu? Poprzednie Następne

Jakie rolety do kuchni i salonu?

W kuchni i pokoju dziennym dobrze w tej roli sprawdzają się rolety wewnętrzne. Kóre modele warto wybrać? Jakie rolety do kuchni, a jakie do salonu? Sprawdź!

Dywan Bohema 80X150Cm Zygzaki
Dywan Bohema 80X150Cm Zygzaki 128,00

Dywan Bohema 160X230Cm Zygzaki
Dywan Bohema 160X230Cm Zygzaki 478,00

Dywan Bohema 120X170Cm Zygzaki
Dywan Bohema 120X170Cm Zygzaki 198,00

Dywan Luiza 133x190 Zygzak
Dywan Luiza 133x190 Zygzak 148,00

Dywan Luiza 160x235 Zygzak
Dywan Luiza 160x235 Zygzak 238,00