Dystrybutory wody Kraków

4,5 z 24779 opinii
Dystrybutory wody są urządzeniami, często spotykanymi w takich miejscach jak np.: apteki, urzędy, sądy, przychodnie oraz w wielu innych publicznych miejscach. Prawdopodobnie niejednokrotnie korzystałeś z tej maszyny np. podczas oczekiwania w kolejce na wizytę u dentysty. Z pewnością zauważyłeś, że większość dystrybutorów wyposażonych jest w wodę pitną zimną, oraz ciepłą. Do urządzeń bardzo często dołączone są plastikowe, jednorazowe kubeczki, które wystawione są do naszej dyspozycji.
Obowiązkiem pracodawcy jest wyposażenie miejsca pracy w dystrybutor wody, jeśli temperatura w pomieszczeniu przekracza 25 stopni Celsjusza. Woda pitna jest wówczas bezpłatna.
Ceneo.pl posiada szeroką ofertę najlepszych dystrybutorów wody, które wykonane zostały przez najlepszych producentów. Zapewniają oni wysoką jakość swoich produktów, połączoną z maksymalnie niską ceną sprzedaży. Przykładowi producenci to: Oasis, Nowy Styl, Banquet i wiele innych, renomowanych firm. Oprócz dystrybutorów wody, dodatkowo znajdziesz w tym miejscu np.: pompkę do wody, szklane karafki, wkładki do filtrów, napoje bez cukru, tabletki czyszczące i wiele innych produktów. Koniecznie zapoznaj się z ofertą, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. W razie potrzeby skorzystaj z filtrów, znajdujących się po lewej stronie lub skorzystaj z wystawionych przez innych użytkowników opinii.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Popularne:

Pozostałe lokalizacje

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Dystrybutory wody > Kraków
Lokalizacja sklepu: Kraków Usuń wybrane filtry