Dystrybutory wody

4,5 z 42971 opinii
Dystrybutory wody to urządzenia niezwykle przydatne w każdej firmie czy biurze, zwłaszcza podczas letnich upałów. Polskie prawo nakłada na pracodawców obowiązek nieodpłatnego dostarczenia pracownikom napojów, gdy temperatura powietrza przekracza 25 stopni Celsjusza.

Dystrybutory wody znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych. Wymienne, pojemne zbiorniki na wodę powodują, że jest to rozwiązanie opłacalne dużo bardziej od zwykłych, jednorazowych butelek. Ponadto, tego rodzaju dystrybutory zwykle wyposażone są w dwa krany – umożliwiają więc zarówno chłodzenie, jak i podgrzewanie wody. Poszczególne modele różnią się między sobą wyglądem, wielkością, ciężarem oraz pojemnością zbiorników. Dostępne na Ceneo.pl oferty dystrybutorów wody można w łatwy sposób sortować w zależności od preferowanej ceny, popularności, oceny wystawionej przez innych kupujących, a także wybierając produkt spośród modeli oferowanych przez określonego producenta. Wszystko to usprawnia zakupy i sprawia, że każdy znajdzie dystrybutor spełniający jego oczekiwania i dostosowany do biurowych wymagań oraz potrzeb.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie pióro wieczne? Prezenty dla mężczyzn do 100 i 200 złotych Poprzednie Następne
Eleganckie pióro wieczne to detal, który z pewnością przykuwa wzrok. Jest stylowe, ponadczasowe i zaskakująco wygodne w użytkowaniu. Przedstawiamy dziesięć modeli piór wiecznych do 200 zł.
Wyjątkowe długopisy na nowy rok szkolny Poprzednie Następne
Długopis nie musi być banalny. Co więcej – biorąc pod uwagę fakt, że niemal każdego dnia trzymamy go w dłoni i patrzymy na niego z bliska – banalny być nie powinien. Dlatego wybierając idealny długopis warto zwrócić uwagę na nieprzeciętne modele. Wiele z nich oferuje znacznie więcej, niż tylko możliwość odręcznego pisania.
Jak uporządkować i archiwizować dokumenty? Poprzednie Następne
Jak uporządkować i archiwizować dokumenty? Zobacz sprawdzone sposoby na archiwizację dokumentów.