Dyski NAS

4,5 z 52453 opinii
Dyski NAS to krok naprzód przed standardowymi, pełnymi ograniczeń nośnikami typu DAS. Dyski NAS są pamięcią masową, którą podłącza się bezpośrednio do sieci komputerowej. Dzięki temu, aby uzyskać do naszych danych nie musimy przepinać kabli czy przenosić nośnik.

Tanie, ale wysokiej jakości dyski NAS kupisz na Ceneo.pl. Nasza porównywarka prezentuje oferty z różnych sklepów internetowych, co pozwoli ci z łatwością znaleźć ten, w którym dany model nośnika jest najtańszy.

Aby pomóc ci w znalezieniu odpowiedniego dla siebie dysku, udostępniliśmy system wygodnych i intuicyjnych filtrów. Wszystkie dyski NAS prezentowane na naszej stronie można posegregować po rodzaju interfejsu (USB, Fibre Channel, SATA, SAS), pojemności (dostępne są najpopularniejsze rozmiary 300, 600, 2000, 4000, 8000 GB) oraz producencie (w asortymencie mamy dyski NAS od HP, IBM, Synology, Netgear i Qnap).

Jeśli nie wiesz, na który dysk NAS się zdecydować, poczytaj opinie na ich temat, które wystawiają nasi użytkownicy. Kiedy zapoznasz się z doświadczeniami innych ludzi, z pewnością podejmiesz bardziej trafną decyzję.

Dyski NAS - Atrybuty

Tylko oferty

Cena

Producent

Pojemność

Interfejs

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Dyski NAS - opinie