Dyktafony Sony

4,46 z 34725 opinii
Kieszonkowe urządzenia rejestrujące dźwięk, zwane popularnie dyktafonami to jedne z najbardziej uznanych produktów wśród dziennikarzy oraz pracowników naukowych. W obu przypadkach bardzo poprawiają one wydajność ich pracy. W przypadku żurnalistów, dyktafon pomaga im zarejestrować rozmowy przeprowadzane z najróżniejszymi osobami. Natomiast jeśli chodzi o naukowców, te poręczne urządzenia nagrywające pozwalają im szybko dokumentować przebieg prowadzonych przez nich badań. Z pewnością dyktafony sprawdzają się idealnie również w przypadku innych zawodów, a podane wcześniej przykłady to zwyczajnie jedne z najpopularniejszych.
Nowoczesne dyktafony wychodzą na przeciw wszystkim obecnie obowiązującym trendom. Wiele z nich posiada możliwość zapisu nagrywanego materiału do wygodnych w obsłudze plików MP3. Tego typu urządzenia nagrywające możemy także bardzo łatwo połączyć z komputerem za pomocą kabla micro-USB, co znacznie ułatwia kopiowanie nagranych przez nas materiałów dźwiękowych. Jakość nagrań w przypadku większości dostępnych na rynku powinna być naprawdę satysfakcjonująca. Może już czas na notatki głosowe?

Dyktafony - Parametry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Gniazdo na zewnętrzny mikrofon

Uruchamianie głosem

Czas pracy na bateriach

Format danych

Typ nośnika

Typ dyktafonu

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking dyktafonów - 10 najlepszych modeli 2017 Poprzednie Następne

Ranking dyktafonów - 10 najlepszych modeli 2017

Z dyktafonów korzystają nie tylko dziennikarze podczas wywiadów. Jeżeli Ty również chcesz się zaopatrzyć w to przydatne urządzenie, przed podjęciem decyzji o zakupie zapoznaj się z naszym najnowszym rankingiem najlepszych dyktafonów.

Producent: Sony Usuń wybrane filtry
Sony ICDPX440CE7 (558N285) 4,00 / 5 Napisz opinię
  • Typ dyktafonu: Cyfrowy
  • Uruchamianie głosem: Tak
Sony ICD-CX50 4,50 / 5 Napisz opinię
  • Typ dyktafonu: Cyfrowy
  • Uruchamianie głosem: Tak
  • Typ nośnika: Memory Stick
SONY ICD-SX20 5,00 / 5 Napisz opinię
  • Gniazdo na zewnętrzny mikrofon: Tak
  • Typ dyktafonu: Cyfrowy
  • Uruchamianie głosem: Tak