Drzwi zewnętrzne

4,5 z 50662 opinii

Drzwi Zewnętrzne - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Szerokość

Przeszklenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 134
Kr Center Bastion (A-37) 4,7 / 5 2 opinie / 2 pytania
  • Przeszklenie: Nieprzeszklone
  • Szerokość: Różne rozmiary
Porta Inspire C.4 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Przeszklenie: Przeszklone
  • Szerokość: Różne rozmiary

Najlepsze drzwi zewnętrzne do domu i mieszkania

Podczas wyposażania mieszkania czy domu możemy zrezygnować z wielu elementów wystroju. Istnieją jednak takie elementy wyposażenia, bez których nie obejdzie się żaden dom lub mieszkanie. Takim elementem wyposażenia są drzwi zewnętrzne. Drzwi zewnętrzne są bardzo ważnym elementem mieszkania i domu. Nie tylko pełnią funkcję antywłamaniową, ale są również wizytówką naszego m3. Dlatego istotne jest, aby stanowiły połączenie wytrzymałości i estetyki. Z myślą o wszystkich właścicielach domów i mieszkań Ceneo.pl przygotowało kategorię „drzwi zewnętrzne”, w której każdy znajdzie idealne drzwi zewnętrzne.

Parametry drzwi zewnętrznych

Podstawowym parametrem drzwi zewnętrznych są wymiary. I właśnie od tego punktu powinniśmy rozpocząć poszukiwania wymarzonych drzwi zewnętrznych. Nawet z najpiękniejszych i najbardziej stylowych drzwi zewnętrznych trzeba będzie zrezygnować, jeżeli nie będą pasowały wymiarami. Na Ceneo.pl znajdziesz drzwi zewnętrzne o szerokości od 80 do 100 cm. Wielu producentów drzwi zewnętrznych oferuje możliwość indywidualnego doboru wymiarów drzwi zewnętrznych w wybranych modelach. Do innych ważnych parametrów należy poziom izolacji akustycznej, zwłaszcza gdy mieszkamy przy ruchliwej ulicy czy w hałaśliwej okolicy. Jeżeli drzwi wejściowe prowadzą od razu do salonu czy kuchni – jak ma to miejsce w wypadku niewielkich kawalerek – koniecznie zwróć uwagę na współczynnik przenikania ciepła. Współczynnik przenikania ciepła drzwi zewnętrznych powinien wynosić co najmniej 2,6W/(m2*K) – uchronisz w ten sposób mieszkanie przed niepotrzebnymi stratami ciepła.

Wybierz drzwi zewnętrzne z Ceneo.pl i śpij spokojnie

Drzwi zewnętrzne muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów. Na Ceneo.pl znajdziesz drzwi zewnętrzne wykonane z drewna, stali, aluminium lub PCV. Drewniane drzwi zewnętrzne są bardzo masywne i pięknie się prezentują, ale niestety są dość podatne na działanie czynników atmosferycznych i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Dodatkowo drewniane drzwi zewnętrzne są stosunkowo drogie. Najtańszym rozwiązaniem są drzwi zewnętrzne z PCV. Niestety w parze z niską ceną idzie niezbyt wysoka wytrzymałość. Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia są stalowe oraz aluminiowe drzwi zewnętrzne. Nie mniej ważny od wytrzymałości drzwi zewnętrznych jest ichwygląd. W tym zakresie Ceneo.pl wybór całkowicie zostawia Tobie. Na Ceneo.plznajdziesz drzwi zewnętrzne w różnej kolorystyce, z przeszkleniami i bezprzeszkleń. Szeroki wybór drzwi zewnętrznych gwarantuje, że każdy znajdzie idealne drzwi zewnętrzne.