hp laserjet pro cp1025 - Drukarki i skanery

4,5 z 64704 opinii
Drukarki i skanery to urządzenia niezbędne w każdym biurze. Ze względu na to, że korzysta się z nich na dużą skalę, warto zadbać o to, aby były one jak najlepszej jakości, co gwarantuje długie bezawaryjne użytkowanie. Drukarki i skanery ułatwiają również pracę osobom, które pracują w domu, studiują lub wykonują pracę przy komputerze. Drukarki i skanery znacznie poprawiają komfort codziennej pracy, chociażby dlatego, że nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z usług firm zewnętrznych, które wykonują drobne prace drukarskie czy kserograficzne. Wybierając urządzenie z kategorii drukarki i skanery, warto wiedzieć, że bardzo dobrym rozwiązaniem, które pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości przestrzeni, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość druku, są urządzenie wielofunkcyjne, które zawierają w sobie funkcjonalności skaner i drukarki. Wybierając drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne, należy zdecydować się, czy preferujemy drukarski laserowe czy też atramentowe. Drukarki i skanery znajdują się w asortymencie wielu znanych i docenianych na całym świecie producentów tego typu sprzętu. Wystarczy zwrócić uwagę na propozycje na przykład od Arialtonery, Amidruk, Toshiba czy Accura.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tanie drukowanie: jaka drukarka do domu będzie najlepsza? Poprzednie Następne

Tanie drukowanie: jaka drukarka do domu będzie najlepsza?

Jaką drukarkę kupić, by jej eksploatacja była jak najbardziej ekonomiczna? Czy tanie drukarki potrzebują taniego tuszu? Oto kilka patentów na tanie drukowanie w domu.

Jaka drukarka do 500 zł? Poprzednie Następne

Jaka drukarka do 500 zł?

Posiadanie własnej drukarki jest niezwykle wygodne i praktyczne. Zwłaszcza dla osób, które się uczą lub prowadzą własną działalność. Żeby uzyskać dobrą jakość wydruku, niekoniecznie trzeba przepłacać. W sprzedaży dostępne są drukarki do 500 zł idealnie nadające się do użytku domowego oraz biurowego. Zobacz najpopularniejsze modele.

EcoTank L3156 to drukarka dla oszczędnych. Zwłaszcza oszczędzających czas Poprzednie Następne

EcoTank L3156 to drukarka dla oszczędnych. Zwłaszcza oszczędzających czas

Testowaliśmy EcoTank3156 od firmy Epson. Powiedzieć, że można na nim wydrukować dokumenty, to jak nic o nim nie mówić.

Drukarki i skanery - opinie

Produkt promowany
Epson EcoTank L1110 (C11CG89401) 5,0 / 5 10 opinii / Zadaj pytanie
  • Druk dwustronny: Nie posiada
  • Rozdzielczość druku kolor: 5760x1440dpi
  • Format papieru: A4

Kategoria Drukarki atramentowe

HP LaserJet Pro CP1025 Color Printer (CF346A) » 4,1 / 5 24 opinie / Zadaj pytanie
  • Format papieru: A4
  • Prędkość druku kolor: 4str/min
  • Prędkość druku mono: 16str/min

Kategoria Drukarki laserowe