Drony i akcesoria

4,52 z 14614 opinii
Drony nie koniecznie musza być supernowoczesnymi urządzeniami w służbie armii. Pomimo, że drony i akcesoria z nimi związane nieodzownie kojarzą się z zaawansowaną techniką wojskową, w znakomitej większości są to urządzenia cywilne. Wykorzystywane są do robienia zdjęć, kręcenia filmów lub do zabawy.

Wirnikowe drony doskonale sprawdzają się w roli wysoce mobilnych narzędzie przenoszenia kamer oraz aparatów fotograficznych, pozwalając realizować zdjęcia z dużej wysokości, pod różnym kątem. Dzięki zdalnemu zasilaniu oraz dużym zasięgom są świetnym dodatkiem dla każdego fotografa, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Wykorzystując potencjał drona wykonanie dynamicznych, nietuzinkowych ujęć rozgrywek meczowych lub koncertu nie jest problemem.

Na Ceneo.pl dostępna jest bogata oferta dronów oraz akcesoria do tych urządzeń, w tym części wymienne elementów nośnych całej konstrukcji. Przy wykorzystaniu intuicyjnego zestawu filtrów bez trudu można odszukać wybrane urządzenie lub element konstrukcyjny.

Drony i Akcesoria - Cechy

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Profesjonalne filmowanie dronem Poprzednie Następne

Profesjonalne filmowanie dronem

Rozwój technologii na nowe rozwiązania w zakresie fotografii i nagrywania filmów. Drony szturmem zdobywają popularność i to nie bez powodu. Ppoprzez ujęcia z lotu ptaka zmieniają oblicze fotografii i filmowania. Dowiedz się z ceneo.pl jak profesjonalnie fimować dronem.

Najlepsze drony - Ranking top 10 modeli 2017 Poprzednie Następne

Najlepsze drony - Ranking top 10 modeli 2017

Drony to według definicji bezzałogowe statki powietrzne. Pod tą wzniosłą nazwą kryje się sprzęt idealny zarówno dla profesjonalnych fotografów i operatorów jak i amatorów. Zajrzyj na Ceneo.pl i sprawdź najnowszy ranking dronów.

Jakiego drona kupić? Poprzednie Następne

Jakiego drona kupić?

Do niedawana uważane za zabawki, szybko podbiły rynek i udowodniły, że mogą być efektywnie wykorzystywane w wielu sytuacjach. Mowa rzecz jasna o dronach, których na niebie pojawia się coraz więcej. W naszym poradniku pokażemy wam najciekawsze maszyny, a także podpowiemy czym kierować się przy ich zakupie.

Jak posprzątać stół za pomocą drona? Poprzednie Następne

Jak posprzątać stół za pomocą drona?

Każdy z nas uwielbia spędzać czas z rodziną lub ze znajomymi, natomiast nie każdy lubi po takich spotkaniach sprzątać. Co jeśli byłoby możliwe aby małe, sprytne urządzenie zrobiło to za nas? I to w ekspresowym tempie.

Dron na pokładzie samochodu. To nowy pomysł Land Rovera Poprzednie Następne

Dron na pokładzie samochodu. To nowy pomysł Land Rovera

Land Rover udoskonalił swój popularny model Discovery. Samochód ma służyć do ratowania życia przez Czerwony Krzyż. „Project Hero”ma na swoim pokładzie drona, który ma skrócić czas w jakim ma nadchodzić pomoc dla potrzebujących

Drony i akcesoria - opinie

z 120