Drabiny i rusztowania Facal

4,5 z 50662 opinii
Drabiny i rusztowania znanych i renomowanych marek takich jak na przykład Krause, Faraone, Drabex czy Polimex dostępne w tej kategorii charakteryzują się niezwykłą stabilnością oraz wytrzymałością. W zależności od indywiudalnych potrzeb możemy zdecydować się na zróżnicowaną wysokość i ilość szczebli w drabinach i rusztowaniach. Wybierając produkt dla siebie warto skoncentrować się na drabinach i rusztowaniach wykonanych z niezwykle wytrzymałych i solidnych materiałow, na przykład aluminium. Bardzo praktycznym wyborem będą drabiny i rusztowania wyposażone w prowadnice pozwalające na rozsuwanie całej konstrukcji. Na pewno nie zaszkodzi przyjrzeć się bliżej drabinom i rusztowaniom z wbudowanym stabilizatorem. Korzystanie z drabin i rusztowań powinno być nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne. Dlatego warto zachowywać wszelkie środki ostrożności, ale to nie wszystko. Należy również zwrócić uwagę na drabiny i rusztowania z wbudowanym stabilizatorem. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość konstrukcji jest bardziej statyczna. Dobrym rozwiązaniem są także samobezpieczającse się zapadki, które uniemożliwiają rozsuwanie się konstrukcji w czasie transportu czy użytkowania.

Drabiny i Rusztowania

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Facal Usuń wybrane filtry
Facal PINNA drabina wielofunkcyjna z rusztowaniem 4,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Rusztowanie/drabina Pinna marki Facal, to połączenie wytrzymałej aluminiowej konstrukcji z wielofunkcyjnym zastosowaniem. Rusztowanie składa się z dwóch oddzielnych drabin przegubowych, które można rozstawić w kilku różnych wariantach.

Facal Drabina 3x9 (SL260-3) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 3×9 SL260–3 marki Facal to połączenie jakości wykonania i wielofunkcyjnego zastosowania. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy. Drabina idealnie sprawdza się w firmach i gospodarstwach domowych.

Facal Tinto T2 4,0 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Drabinka Facal Tinto T2, 2-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek zapewnia stabilność podczas użytkowania, a stalowa konstrukcja zwiększa wytrzymałość.

Facal BRIKO BLU BB/3 4+5 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina Briko Blue marki Facal posiada mocne aluminiowe zawiasy, wiążące się z 18 punktami mocowania, które uniemożliwiają zgięcie struktury. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas pracy.

Facal Tonto T04 4,7 / 5 5 opinii / Zadaj pytanie

Drabinka Facal Tonto T04, 4-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Stopnie pokryte gumą antypoślizgową oraz specjalne wykończenie nóżek zapewniają dużą stabilność podczas użytkowania.

Facal Drabina 2x11 (SL310-2) 4,5 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Drabina 2×11 SL310–2 marki Facal to doskonała pomoc przy wszelkiego rodzaju pracach domowych, na wysokości. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy.

Facal BRIKO BLU BB/1 3+3 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina Briko Blue marki Facal posiada mocne aluminiowe zawiasy, wiążące się z 18 punktami mocowania, które uniemożliwiają zgięcie struktury. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas pracy.

Facal Drabina BRIKO BLU BB/2 4+4 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina Briko Blue marki Facal posiada mocne aluminiowe zawiasy, wiążące się z 18 punktami mocowania, które uniemożliwiają zgięcie struktury. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas pracy.

Facal Drabina 3x12 (SL350-3) 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 3×12 SL350–3 marki Facal została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i wymagajacych klientach. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy. Maksymalna wysokość drabiny to ponad 8 m co zwiększa możliwości jej wykorzystania.

Facal Drabina 1x8 (SL-08) 3,5 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Jednoczęściowa drabina aluminiowa 1×8 SL-08 marki Facal dedykowana dla firm i gospodarstw domowych. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja i antypoślizgowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Facal Drabina 2x9 (SL260-2) 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina podwójna 2×9 SL260–2 marki Facal dedykowana dla firm i gospodarstw domowych.Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy. Drabina wykonana jest z aluminium, co zapewnia wieloletnie użytkowanie.

Facal Drabina 2x7 (SL200-2) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 2 × 7 (SL200–2) marki Facal to doskonała pomoc przy wszelkiego rodzaju pracach domowych, na wysokości. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy.

Facal ALTO rusztowanie moduł 2 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Mobilne rusztowanie Facal ALTO moduł 2 pozwoli na szybkie i łatwe dostanie się do wyżej położonych miejsc. Doskonałe podczas remontów lub urządzania ogrodu.

Facal Drabina 3x8 (SL230-3) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 3×8 SL230–3 marki Facal dedykowana dla firm i gospodarstw domowych. 3– elementowa drabina jest w pełni regulowana przez co posiada aż 5 możliwości ustawienia. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy.

Facal Tinto T3 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Drabinka Facal Tinto T3, 3-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek zapewnia stabilność podczas użytkowania, a stalowa konstrukcja zwiększa wytrzymałość.

Facal E4/P Plus 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina aluminiowa Facal E4/P Plus, 4-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek oraz szerokie na 8 cm stopnie zapewniają stabilność podczas użytkowania.

Facal Drabina 3x10 (SL290-3) 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Drabina 3 × 10 (SL290–3) marki Facal to doskonała pomoc przy wszelkiego rodzaju pracach domowych, na wysokości. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy.

Facal Drabina 3x7 SL200-3 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 3×7 SL200–3 marki Facal dedykowana dla firm i gospodarstw domowych. 3– elementowa drabina jest w pełni regulowana przez co posiada aż 5 możliwości ustawienia. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy.

Facal Drabina 3x6 (SL180-3) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 3×6 SL180–3 marki Facal to doskonała pomoc przy wszelkiego rodzaju pracach domowych, na wysokości. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy. Drabina posiada kompaktowe wymiary przez co jest wygodna w transporcie.

Facal E6/P Plus 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina aluminiowa Facal E6/P Plus, 6-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek oraz szerokie na 8 cm stopnie zapewniają stabilność podczas użytkowania.

Facal Tinto T4 4,5 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Drabinka Facal Tinto T4, 4-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek zapewnia stabilność podczas użytkowania, a stalowa konstrukcja zwiększa wytrzymałość.

Facal Alto rusztowanie Moduł 1 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Mobilne rusztowanie Facal ALTO moduł 1 pozwoli na szybkie i łatwe dostanie się do wyżej położonych miejsc. Doskonałe podczas remontów lub urządzania ogrodu. Rusztowanie posiada kółka z hamulcami, które ułatwiają przemieszczanie.

Facal Drabina 1x11 (SL-11) 5,0 / 5 1 opinia / 1 pytanie

Jednoczęściowa drabina aluminiowa SL-11 marki Facal idealnie sprawdza się w firmach i gospodarstwach domowych. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja i antypoślizgowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Facal E3/P Plus 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina aluminiowa Facal E3/P Plus, 3-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek oraz szerokie na 8 cm stopnie zapewniają stabilność podczas użytkowania.

Facal Drabina 3x11 (SL310-3) 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Drabina 3×11 SL350–3 marki Facal to połączenie jakości wykonania i wielofunkcyjnego zastosowania. Szczeble antypoślizgowe i gumowe bieżniki na podstawie gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy. Maksymalna wysokość drabiny to ponad 7 m co zwiększa możliwości jej wykorzystania.