Domofony i videodomofony ACO

4,6 z 79329 opinii
Domofony i videodomofony są szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy chcemy mieć pełną kontrolę nad tym, kogo faktycznie wpuszczamy na posesję lub osiedle. Produkty dostępne w tej kategorii uniemożliwiają dostanie się osób niepowołanych na teren placu zabaw, ogrodu czy w pobliże mieszkania. Domofony i videodomofony z opcją podglądu będą nieocenioną pomocą dla osób starszych, niskiego wzrostu oraz wszystkich tych, którzy borykają się z gorszym widzeniem. Niewątpliwą zaletą asortymentu dostępnego w tej kategorii jest łatwy montaż. Najczęściej zdarza się tak, że kamera dołączona do zestawu znakomicie pasuje do większości standardowych otworów przeznaczonych na standardowe wizjery. Domofony i videodomofony wyposażone są zazwyczaj w funkcję nagrywania na kartę pamięci, która często jest dołączona do produktu. Wybór najlepszych domofonów i videodomofonów nie jest prosty. Wielu producentów oferuje asortyment tego rodzaju. Dlatego oprócz ceny urządzenia, warto zwrócić uwagę jeszcze na inne ważne parametry. Należą do nich prędkość nagrywania, format zapisywanych plików, rozdzielczość, karta pamięci czy wymiary monitora.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak podłączyć domofon? Poradnik Poprzednie Następne
Domofon jest idealnym rozwiązaniem w przypadku domów, z których nie widać terenu przed bramą. Zastanawiasz się jak podłączyć domofon? Sprawdź!
Jaki domofon do domu, a jaki do bloku? Poprzednie Następne
Domofon to w dzisiejszych czasach obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania i domu. Jaki domofon wybrać do domu jednorodzinnego, a jaki do bloku? Sprawdź!
Jaki wideodomofon: ranking TOP 10 Poprzednie Następne
Jaki wideodomofon kupić? Sprawdź ranking dobrych wideodomofonów.