Namioty dla dzieci

4,7 z 134231 opinii
Szukasz idealnego pomysłu na urozmaicenie zabawy swojego dziecka? Przedmiotu, który sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz? Dostępne w naszym sklepie namioty dla dzieci można rozłożyć w pokoju dziecięcym i dostarczyć inspiracji do niewiarygodnych i przepełnionych emocjami zabaw. Równie dobrze sprawdzają się jako element wspierający aktywności podejmowane na podwórku. Dodatkowo chronią przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi: upalnym słońcem lub przelotnym deszczem, a także wiatrem. Jak jeszcze można je wykorzystać?

Namioty dla dzieci źródłem niecodziennej frajdy

Nasze materiałowe schronienie doskonale sprawdzi się jako element indiańskiego wyposażenia w dziecięcych zabawach oraz idealna przestrzeń dla grupki dzieciaków, które organizują podwórkowy piknik. Przemyślana konstrukcja namiotów oraz liczne dodatki powodują, że namiot jest chętnie użytkowany przez najmłodszą grupę odbiorców i staje się przyczyną wspaniałych pomysłów na zabawę. Ciekawe ozdoby, nawiązujące do bajkowych postaci oraz aktualnych ulubieńców dzieci powodują, że namiot szybko staje się najlepszym miejscem spędzania czasu oraz szybko przypada do gustu również rodzicom. Przestrzeń wewnątrz można dowolnie aranżować układając tam koce, zabawki lub wyposażenie służące do naśladowania warunków sklepowych lub stacji kosmicznej. Wszystko zależy od fantazji najmłodszych! Poza adekwatnym do wieku dzieci wystrojem, namioty są dla nich całkowicie bezpieczne, a przy tym komfortowe w użytkowaniu. Jednocześnie ich montaż jest bardzo prosty.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Wiek dziecka

Bohater

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Materiał

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zabawki do piasku dla chłopca i dla dziewczynki. 10 najciekawszych zabawek do piaskownicy Poprzednie Następne

Zabawki do piasku dla chłopca i dla dziewczynki. 10 najciekawszych zabawek do piaskownicy

Zabawki do piasku pomagają tworzyć się alternatywnej rzeczywistości. Przedstawiamy dziesięć - naszym zdaniem - najciekawszych propozycji.

Traktor na pedały. Wybieramy najlepszy pojazd dla dziecka Poprzednie Następne

Traktor na pedały. Wybieramy najlepszy pojazd dla dziecka

Pojazdy dla dzieci trafiają idealnie w gust maluchów. Zobacz, jaki traktor na pedały wybrać dla malucha, aby zachwycić małego traktorzystę w każdym wieku!

Pierwszy pojazd malucha? Wybierz rowerek trójkołowy Poprzednie Następne

Pierwszy pojazd malucha? Wybierz rowerek trójkołowy

Jazda na rowerze to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu – dzięki niemu, dziecko może nie tylko świetnie się bawić, ale też doskonalić koordynację ruchową. Dla maluchów, które nie poradzą sobie jeszcze z pedałowaniem, najlepszym wyborem okaże się rowerek trójkołowy. Jak wybrać odpowiedni i jak nauczyć dziecko z niego korzystać?

Rodzaj: Namiot Usuń wybrane filtry