Domki i namioty dla dzieci

4,7 z 113657 opinii

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci Poprzednie Następne

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci

Światowy Dzień bez komputera to doskonała okazja by oderwać dzieci od monitorów, a przy okazji spędzić z nimi wspólnie czas. Zobacz najciekawsze gry i zabawy zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Sprawdź nasze pomysły i zafunduj swoim dzieciakom niezapomnianą przygodę.

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać Poprzednie Następne

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać

Wybierając hulajnogę dla najmłodszych warto zwrócić uwagę, jakiego kreskówkowego bohatera lubi nasza pociecha. Obecnie do wyboru mamy wiele modeli, na których widnieje wizerunek ulubionych postaci najmłodszych. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie, dlatego warto sprawdzić, czy dana hulajnoga posiada odpowiednie certyfikaty.

Auto na akumulator. Hit czy kit? Poprzednie Następne

Auto na akumulator. Hit czy kit?

Ogromne, zajmujące dużo miejsca, w dodatku koszmarnie drogie – tak zazwyczaj mówią ich przeciwnicy. Stojący po drugiej strony barykady odpowiadają: „Odczepcie się, toż to zabawka marzeń! Przyznajcie z ręką na sercu – jak byliście bali, pewnie o takiej marzyliście!” Auto na akumulator. Warto w nie inwestować, czy to stracone pieniądze?

Domki i namioty dla dzieci - opinie

Najlepszy sposób na dziecięcą nudę – domki i namioty dla dzieci

Od wielu pokoleń do jednej z ulubionych zabaw dzieci należy zabawa w dom. Teraz dzięki domkom i namiotom dla dzieci z Ceneo.pl zabawa w dom może wejść na zupełnie nowy poziom. Domki i namioty dla dzieci są nie tylko doskonałą rozrywką. Dodatkowo pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię oraz uczą nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Są więc znakomitym połączeniem zabawy i nauki. W dzieciństwie marzyłeś o domku lub namiocie do zabaw? Masz okazję spełnić takie samo marzenia Twojej pociechy. Teraz dzięki Ceneo.pl domki i namioty dla dzieci najlepszych producentów – między innymi Smoby, Little Tikes, John czy IPLAY – są na wyciągnięcie ręki. Zabawę czas zacząć!

Domek czy namiot – co wybrać?

Na rynku dostępne są różne modele domków i namiotów dla dzieci. Na Ceneo.pl znajdziesz domki drewniane, domki plastikowe, namioty, tipi oraz tunele. Który z nich wybrać? Domki plastikowe są skierowane dla dzieci już od dwunastego miesiąca życia. Są bardzo proste w montażu i możne je ustawić zarówno w domowym ogródku, jak i dziecięcym pokoju. Zaletą domków plastikowych jest łatwość demontażu. Domki plastikowe możesz szybko rozłożyć, wpakować do bagażnika i zabrać na wspólne wakacje z dziećmi. Domki plastikowe dostępne są w różnych kolorach, które przyciągają uwagę dziecka. Domki drewniane to propozycja dla dzieci od trzeciego roku życia. Przeznaczone są do samodzielnego montażu w ogrodzie. Niewątpliwą zaletą domków drewnianych jest duża wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Z namiotów, tipi oraz tuneli mogą korzystać dzieci w każdym wieku. Namioty, tipi oraz tunele nie zajmują dużo miejsca – można je szybko złożyć i zabrać na weekendowy wyjazd.

Bajkowy świat domków i namiotów dla dzieci

Domki i namioty dla dzieci utrzymane są w wesołej i przyciągającej spojrzenie kolorystyce. Wielu producentów ozdabia swoje domki i namioty dla dzieci rysunkami nawiązującymi do popularnych bajek. Na rynku dostępne są także domki i namioty dla dzieci do samodzielnego pomalowania. W ten sposób Twoje dziecko może rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne. Oferta domków i namiotów dla dzieci z Ceneo.pl jest niezwykle bogata. Na Ceneo.pl znajdziesz zarówno proste domki i namioty dla dzieci, jak i bardziej rozbudowane domki i namioty dla dzieci z dodatkowym wyposażeniem, takim jak ławeczki, stoliki czy drabinki. Poza elementami wyposażenia domki i namioty dla dzieci różnią się również wielkością. Wielkość domku i namiotu dla dzieci dostosuj do wieku dziecka. Ważne jest, aby Twoja pociecha mogła swobodnie poruszać się w środku domku czy namiotu. Wielkość domku i namiotu dla dzieci zależy również od tego, ile dzieci będzie korzystało z domku czy namiotu. Im więcej osób uczestniczy we wspólnej zabawie, tym zabawa jest fajniejsza. Dlatego warto pomyśleć o zakupie domku i namiotu dla dzieci, w którym Twoje dziecko będzie się mogło bawić z rodzeństwem lub rówieśnikami. Mamy nadzieję, że domki i namioty z Ceneo.pl zapewnią Twojemu dziecku wielogodzinną zabawę, a Tobie – jakże zasłużony – odpoczynek.