Doładowania i startery

4,5 z 49601 opinii
Doładowania i startery to produkty dedykowane osobom, które nie posiadają telefonu w abonamencie i w związku z tym stawiają na telefony w taryfie mix lub wyłącznie na kartę. Doładowania i startery dostępne w tej kategorii pochodzą od najpopularniejszych operatorów sieci komórkowych, czyli na przykład Orange, Plus czy T-Mobile. Doładowania i startery, które znajdują się w tej kategorii, dostępne są w różnych kwotach doładowania, od pięciu złotych poczynając, na ponad ośmiuset kończąc. To, na jaką się zdecydujemy, uzależnione jest oczywiście od indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Oprócz doładowań, w tej kategorii dostępne są również startery. Mogą być one pomocne dla osób, które z różnych względów nie decydują się na abonament lub chcą wypróbować ofertę innego operatora sieci komórkowej. Doładowania i startery mają tę znaczącą zaletę, że ich użytkowanie nie jest związane z żadnymi zobowiązaniami. W każdej chwili można wygodnie zrezygnować z usług konkretnego operatora sieci komórkowej.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Sieć

Rodzaj

Kwota zł

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zalety telefonu na kartę Poprzednie Następne

Zalety telefonu na kartę

Telefony na kartę były niegdyś bezkonkurencyjną ofertą. Zakup abonamentu oznacza konieczność uiszczenia comiesięcznej opłaty, której wysokość potrafi być znacznie wyższa niż koszty generowane przez wykonywanie połączeń oraz pisanie wiadomości SMS.

Samsung s9 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Samsung s9 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Zobacz czym zaskoczył użytkowników flagowy model Samsunga podczas porównania modelu s8 i s9 na Ceneo. Sprawdź wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

Iphone X recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Iphone X recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli smartfonów Apple'a dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech telefonów.

Huawei P20 vs P20 Pro - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Huawei P20 vs P20 Pro - Wideo porównanie

Zobacz porównanie Huawei P20 vs P20 Pro. Poznaj parametry i opinie użytkowników. Szczegółowa konfrontacja najpopularniejszych modeli telefonów Huawei na Ceneo.pl

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie

Zobacz porównanie flagowych modeli smartfonów Samsunga. Poznaj parametry i opinie użytkowników na temat telefonów Samsung s9 i s8. Wejdź i sprawdź szczegółową konfrontację na Magazynceneo.pl

Doładowania i startery - opinie

Orange 5 PLN karta startowa 5,0 / 5 1 opinia / 2 pytania
  • Sieć: Orange Go
  • Rodzaj: Starter
  • Kwota zł: 5zł
ORANGE 2GB na Start 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Sieć: Orange Go
  • Rodzaj: Starter
  • Kwota zł: 18