Leki dla diabetyków

4,7 z 604311 opinii

Cukrzyca, czyli choroba z grupy metabolicznych, to, niestety, coraz powszechniejsze zjawisko. Osoby borykający się z tym schorzeniem, czyli diabetycy, wiedzą, że cukrzyca to nie wyrok. Warto przyjrzeć się bliżej swoim nawykom żywieniowym. Według Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej, ponad 70% przypadków zachorowań na cukrzycę typu 2 można opóźnić lub uniknąć, dzięki zbilansowanej diecie. Diabetycy powinni unikać smażonego mięsa. Jeśli koniecznie musisz zabielić zupę, używaj jogurtu naturalnego zamiast tłustej śmietany. Warto ograniczyć spożywanie produktów mącznych i bardzo przetworzonych. Diabetycy mogą również rozważyć przyjmowanie suplementów diety. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii dostępna jest glukoza a także ziołowe preparaty. Diabetycy mogą korzystać z dobroczynnej mocy kozieradki, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz wpływa na metabolizm glukozy. Morwa biała zawiera także glikozydy stewiolowe, substancje słodzące zalecane dla diabetyków.

Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaka maść na stłuczenia dla dzieci. Jaki żel na opuchliznę i urazy? Poprzednie Następne
Podczas pierwszych kilku lat życia maluch narażony jest na liczne niebezpieczeństwa związane z upadkami i w pełni nierozwiniętą koordynacją ruchową. Podpowiadam...
Kolka u niemowlaka – przyczyny, leczenie i zapobieganie Poprzednie Następne
Sprawdź, skąd się bierze kolka, jakie są objawy kolki u niemowląt i jak pomóc dziecku z kolką. Przeczytaj.
Korzyści i efekty z rzucenia palenia. Dlaczego warto rzucić palenie? Poprzednie Następne
Wystarczy, że odkryjesz, jakie korzyści płyną z rzucenia palenia, aby trzymany w dłoni papieros był tym ostatnim. Sprawdź i dowiedz się więcej!
Zapalenie ucha – przyczyny, objawy, leczenie i zapobieganie Poprzednie Następne
Sprawdź, jakie są objawy zapalenia ucha, jak leczyć zapalenie ucha i jak mu zapobiegać. Dowiedz się więcej.
Co na stłuczenia? Maść, żel i domowe sposoby na stłuczenia Poprzednie Następne
Poznaj najlepsze żele na stłuczenia, maści i plastry, które nie tylko uwolnią cię od bólu, ale też przyspieszą regenerację tkanek. Przeczytaj.
Domowe sposoby na zatoki u dzieci i dorosłych Poprzednie Następne
Chore zatoki potrafią dać w kość – sama dobrze o tym wiem. Jak ulżyć sobie w bólu i cierpieniach? Wypróbuj skuteczne domowe sposoby na zatoki. Zapraszamy do poniższego artykułu, w którym radzimy, co na zatoki z domowych sposobów będzie najlepsze. W naszym zestawieniu znajdziesz także polecane leki na zatoki bez recepty wspomagające leczenie. Ponadto we wpisie podpowiadamy co zrobić, kiedy na zatoki choruje twoje dziecko.
Krem na blizny potrądzikowe. Ranking polecanych kosmetyków Poprzednie Następne
Jaki będzie dobry krem na blizny potrądzikowe? Zobacz nasz ranking.