Dewocjonalia Przemyśl

4,76 z 13859 opinii

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór obrazków sakralnych, akcesoriów do Chrztu Świętego oraz Pierwszej Komunii, różańców, krzyżyków i medalików.

Chrzest, Komunia, Bierzmowanie to bardzo ważne wydarzenia w życiu katolickich rodzin. Ceneo.pl zapewnia wszystko, czego potrzeba podczas tych doniosłych uroczystości. Prezentujemy również pomysły na niezapomniany cenny prezent – srebrne buciki, obrazki z Matką Boską, medaliki, krzyżyki na szyję, bogato zdobione krucyfiksy oraz przepięknie ilustrowane albumy.

Wszystkie produkty zgromadzone w kategorii Dewocjonalia posegregowaliśmy na następujące podgrupy: akcesoria mszalne, krzyżyki i medaliki, obrazy i portrety świętych oraz prezenty okolicznościowe. Dodatkowo możemy wybrać materiał, z jakich dane dewocjonalia zostały wykonane – w ofercie mamy wyroby z bursztynu, srebra i złota.


Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego w jednym miejscu zgromadzaliśmy bogatą ofertę akcesoriów, przedmiotów kultu religijnego, albumów, pamiątek z Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego i innych doniosłych i uroczystych wydarzeń w życiu dziecka i całej rodziny.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Rodzaj

Materiał

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze prezenty na chrzciny Poprzednie Następne

Najlepsze prezenty na chrzciny

Chrzest dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Nie wiesz jaki prezent kupić? Chcesz być praktyczny, a może pragniesz wzbudzić uśmiech? Niczym się nie martw. Ten poradnik pomoże Ci wybrać elegancki, użyteczny, lub śmieszny i zabawny upominek dla dziecka.

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Dewocjonalia > Przemyśl
Lokalizacja sklepu:
Przemyśl
Usuń wybrane filtry
VALENTI Obrazek VL801/4L Aniołki
Kup teraz
VALENTI Obrazek VL801/4L Aniołki 49,90
VALENTI Obrazek VL801/4L Aniołki 49,90
BIBLIA DLA DZIECI
BIBLIA DLA DZIECI od13,76
BIBLIA DLA DZIECI od13,76
Valenti Obrazek Srebrny - Anioł Stróż (VL812022L)
Kup teraz
Valenti Obrazek Srebrny - Anioł Stróż (VL812022L) 54,90
Valenti Obrazek Srebrny - Anioł Stróż (VL812022L) 54,90