Deskorolki Fish Skateboards

4,6 z 52567 opinii
Od wielu lat deskorolka to nie tylko sprzęt sportowy i dyscyplina, to także styl życia
i myślenia. W takim wypadku wybór odpowiedniego sprzętu nie może być przypadkowy. Kiedy przed nim staniecie, pamiętajcie, że liczy się jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Dlatego warto go podejmować razem z Ceneo.pl, które specjalnie dla Was przygotowało ofertę najlepszej jakości deskorolek takich producentów jak: Axer, Spokey, Tempish, Allright, Justice, Amok, Black Knight, Bad Boards, Blackout, Blind, Chocolate, Creature, Darkstar, Element, Powerblade, Vision, Symbolic, Vision One, San Clemente, SMJ, Rollerblade, Roces, Kryptonics.
Na początek najrozsądniejszym wyborem wydaje się być zakup tzw. deskorolki kompletnej. Jest to zestaw zmontowanych już fabrycznie wszystkich elementów, które w większości przypadków pochodzą od tego samego producenta. Możemy także pokusić się o samodzielne kompletowanie sprzętu. Do podstawowego zaliczają się niezbędne elementy: blat (deck), trucki (2 szt.), kółka (4 szt.), łożyska (8 szt.), podkładki pod trucki (2 szt.), śrubki - tzw. montażówki (8 szt.) i grip. Kiedy już podejmiemy decyzję o formie i kształcie naszego zakupu, polecamy skorzystać z filtrów Ceneo.pl, które pozwolą zmieścić się w naszym budżecie.
Deskorolki
2
Tylko oferty
Cena
Producent
Kolor
Typ
Łożyska
Średnica kół
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze deskorolki elektryczne do 1000 złotych Poprzednie Następne
Na elektrycznych deskorolkach można wygodnie przemieszczać się w mieście. To świetna alternatywa dla komunikacji miejskiej, samochodu czy roweru. Jaką deskorolkę wybrać do 1000 złotych? Sprawdź najlepsze modele dostępne na Ceneo.pl.
Jaki longboard wybrać? Przegląd najlepszych modeli Poprzednie Następne
Longboard to bardzo popularny rodzaj deskorolki, który daje wiele frajdy podczas jazdy. W sklepach można znaleźć klasyczne modele, ale również wersje elektryczne. Jaki longboard wybrać? Sprawdź, na jaką deskę warto zwrócić uwagę.
Jak zacząć jeździć na deskorolce? Poprzednie Następne
Planujesz rozpocząć swoją przygodę ze skateboardingiem? Doskonale! Pamiętaj tylko, że nie jest to tak proste, jak się wydaje. Zanim wskoczysz na deskę, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, żeby wiedzieć, od czego zacząć.
MEGA TEST: Batmobil, Mad Max i Monster Truck, czyli jaką deskorolkę elektryczną wybrać Poprzednie Następne
Można powiedzieć, że w końcu nadeszła wiosna. Czas kiedy masz ochotę zacząć biegać, jeździć na rowerze, rolkach lub podejmować inne aktywności fizyczne. Niektór...
Jak wybrać deskorolkę dla początkujących? Poprzednie Następne
Na co zwrócić uwagę przy zakupie deskorolki dla początkujących? Zobacz, jaka będzie najlepsza deskorolka dla początkujących.
Deskorolka elektryczna: ranking TOP 10 Poprzednie Następne
Jaką deskorolkę elektryczną kupić? Zobacz ranking TOP 10 deskorolek elektrycznych.