Dekielki i zaślepki

4,5 z 16979 opinii
Bez względu na biegłość obsługi aparatu fotograficznego oraz cel i częstotliwość jego użytkowania, należy przykładać szczególną wagę do należytego przechowywania i dbałości o sprzęt, aby służył on przez długie lata oraz nie uległ uszkodzeniom zewnętrznym.

Dekielki oraz zaślepki zakładane są na przód, korpus lub tył obiektywów. Chronią one soczewki aparatów przed brudem, kurzem, wodą oraz zadrapaniami. Akcesoria te są szczególnie przydatne w podróży – podczas transportowania sprzętu, a także w sytuacji dłuższej przerwy w użytkowaniu. Na Ceneo.pl można znaleźć najlepsze, oryginalne dekielki oraz zaślepki fotograficzne wiodących producentów, m.in. Canon, Nikon, Olympus czy Sony. Ponadto, dekielki i zaślepki odpowiednie do modelu posiadanego obiektywu można łatwo odnaleźć wybierając określoną średnicę. Dekielki i zaślepki fotograficzne to tanie akcesoria, na które może pozwolić sobie każdy posiadacz aparatu z dużym obiektywem. Ponadto, niektóre egzemplarze wyposażone są w specjalną smycz, która ułatwia jego częste zdejmowanie i zakładanie podczas sesji w plenerze oraz zapobiega ich zagubieniu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Typ

Mocowanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Pierwsze na świecie okulary do korzystania ze Snapchata Poprzednie Następne

Pierwsze na świecie okulary do korzystania ze Snapchata

10 sekundowe filmiki wymyślone przez Snapchata podbiły serca milionów użytkowników na całym świecie. Firma poszła o krok dalej i wymyśliła swoje okulary, którymi można „Snapować", ale nie tylko.

Niezbędnik łowcy burz – czego potrzebujemy do obserwacji? Poprzednie Następne

Niezbędnik łowcy burz – czego potrzebujemy do obserwacji?

Jeżeli kiedykolwiek chciałeś zostać łowcą burz to mamy dla ciebie mały poradnik. Lato to najlepszy okres na obserwacje tych, niekiedy ekstremalnych zjawisk pogodowych, a budzą one w nas zarówno grozę jak i podziw. Nic więc dziwnego, że tak wielu ludzi marzy o życiu łowcy burz. Podpowiadamy!

Wspomnienia w wyjątkowej oprawie - ramki i albumy na zdjęcia DIY Poprzednie Następne

Wspomnienia w wyjątkowej oprawie - ramki i albumy na zdjęcia DIY

Jak wykonać piękne i nietypowe ramki na zdjęcia, aby dodawały uroku naszemu salonowi? Pomysłów jest wiele, trzeba je tylko wykorzystać.

Zobacz, jak zgrać zdjęcia z aparatu na komputer w kilku prostych krokach Poprzednie Następne

Zobacz, jak zgrać zdjęcia z aparatu na komputer w kilku prostych krokach

Przenoszenie zdjęć bezpośrednio z aparatu na dysk komputera może wydawać się prostym zadaniem. Jednak nie zawsze tak jest, dlatego w tym poradniku znajdziecie sprawdzone sposoby na przesyłanie swoich plików.

Dekielki i zaślepki - opinie