Decoupage

4,6 z 107803 opinii
Słowo decoupage pochodzi z języka francuskiego i oznacza wycinanie. I to właśnie wycinankom zawdzięcza swoją nazwę, ta technika zdobienia różnych produktów wyciętymi z papieru elementami. To popularne hobby w krótkim czasie zawojowało całą Europę, porywając również wielu Polaków, którzy z decoupage uczynili nie tylko hobby, ale i sposób na zarobek.
Na rynku dostępnych jest wiele materiałów pozwalających na ekscentryczne przyozdabianie pudełek, doniczek, świeczników, talerzy, kubków, praktycznie wszystkiego. To także specjalne kleje, lakiery, nożyki, folie i farbki. Wszystko to znajdziemy na Ceneo, gdyż w kategorii decoupage mamy ponad tysiąc rozmaitych produktów. W akcesoriach tego typu specjalizuje się kilku producentów – szczególnie polecane są produkty od Faber-Castell, ITD Collection, Decomania, Stamperia, AEQ.
Podstawą są specjalne, kolorowe papiery, i to one królują również na Ceneo – jest tu aż osiemset takich papierów, wybrać je bardzo łatwo – korzystając z filtra w menu po lewej stronie. Znajdziemy tu też kleje, lakiery, werniksy, a także przedmioty do ozdabiania, serwetki i specjalne postarzacze, które nadadzą naszym produktom nowej – starej jakości.
Jeśli jednak decoupage wydaje nam się hobby za mało atrakcyjnym, zapraszamy do kategorii z akcesoriami rzeźbiarskimi, farbami i mediami malarskimi, pasmanterią, dekoratornią, scrapbookingiem czy choćby akcesoriami do wyrobu biżuterii.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 132