Cukier i słodziki

4,6 z 59562 opinii
Czym byłyby nasze codzienne posiłki bez przypraw? Spróbuj wyeliminować z diety wszystkie przyprawy, a się przekonasz. Te niepozorne składniki zamieniają nudne i pozbawione smaku potrawy w prawdziwe rarytasy z najwytworniejszych restauracji. Jedną z najpopularniejszych i najstarszych przypraw jest cukier. Zapełniona cukierniczka stoi na półkach kuchennych większości polskich kuchni.
W Polsce wciąż najczęściej kupowany jest cukier biały. Cukier występuje jednak również w innych odmianach. Poza cukrem białym na rynku dostępny jest między innymi cukier trzcinowy, cukier palmowy, cukier kandyzowany i cukier palony.
Cukru używamy do słodzenia napoi. Nie tylko kawy czy herbaty. Cukier kandyzowany i cukier palony jest idealną przyprawą do wina lub piwa. Lekki karmelowy posmak cukru kandyzowanego lub palonego pozwoli na nowo odkryć dobrze znane smaki. Poza cukrem do słodzenia kawy lub herbaty można używać także słodzików, które są coraz bardziej popularne.
Słodzenie napoi to nie jedyne zastosowanie cukru. Pieczenie wielu ciasta lub ciastek nie obejdzie się bez tego składnika. Cukier i słodziki to także bohaterowie deserów – budyniów, galaretek, jogurtów.
Na Ceneo.pl odszukasz cukier sypki, cukier w kostkach i saszetkach, słodziki w tabletkach i płynie, stewię w proszku i listkach. Dzięki Ceneo.pl cierpkie chwile życia osłodzisz sobie cukrem lub słodzikiem.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Cechy

Waga (g)

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje