Ciśnieniomierze Hartmann

4,7 z 704289 opinii
Ciśnieniomierz Hartmann to wysokiej klasy aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi. Może być stosowany przez każdego. Idealny do użytku domowego dla całej rodziny. Każdy domownik może dzięki niemu kontrolować codziennie swoje ciśnienie. Za jego pomocą można dokonać rzetelnego pomiaru. Jest łatwy w obsłudze, nie wymaga specjalistycznego przygotowania. Zaletą ciśnieniomierza Hartmann jest duży i czytelny wyświetlacz, na którym dobrze widoczny jest wynik pomiaru. Posiada uniwersalny mankiet, który pasuje do każdego nadgarstka. Zasilany czterema bateriami AA (1.5V). W aparacie zapisuje się 100 ostatnich pomiarów ciśnienia, co pozwala na tworzenie indywidualnej historii pomiaru. W zestawie znajduje się także pokrowiec do przechowywania ciśnieniomierza, instrukcja w języku polskim i karta gwarancyjna.Ciśnieniomierz Hartmann to idealny prezent pod choinkę dla twoich bliskich. Okres świat to świetna okazja, aby podarować komuś z najbliższych. Hartmann to marka – gwarancja dobrej jakości.
💊Ciśnieniomierze Microlife 💊Ciśnieniomierze elektroniczne 💊Ciśnieniomierze Omron 💊Ciśnieniomierze Hartmann
Ciśnieniomierze i akcesoria
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Typ
Rodzaj mankietu
Miejsce pomiaru
Zasilanie
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Udar, a wylew. Czy oznaczają to samo? Poprzednie Następne
Wylew krwi do mózgu i udar to określenia, które często stosowane są zamiennie. Czy faktycznie odnoszą się do jednej dolegliwości zdrowotnej? Tłumaczymy, jakie są różnice pomiędzy udarem, a wylewem, jak rozpoznać ich objawy.
Ciśnieniomierz: ranking najlepszych ciśnieniomierzy Poprzednie Następne
Dobry ciśnieniomierz powinien znajdować się w każdym domu. Zobacz ranking najpopularniejszych ciśnieniomierzy.
Jaki aparat do mierzenia ciśnienia kupić? Poprzednie Następne
Przedstawiamy przegląd najlepszych aparatów do mierzenia ciśnienia. Dowiedź się, jaki model wybrać i na co zwracać uwagę.

Polecamy

Produkt promowany
  • Typ: Elektroniczne
  • Rodzaj: Ciśnieniomierze