i big star - Ciąża i karmienie piersią

4,7 z 180040 opinii
Ciąża i karmienie piersią to bardzo szczególne etapy w życiu kobiety. Kluczową rolę odgrywają wtedy komfort mamy dziecka. Dlatego nie jest to najlepszy czas na eksperymenty. Najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania, polecane przez położne i inne matki gadżety oraz renomowane marki. Produkty dostępne w kategorii ciąża i karmienie piersią znacznie ułatwiają bezpieczne i higieniczne odciąganie pokarmu rozwiązując jednocześnie problemy laktacyjne. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybierać spośród urządzeń manualnych lub elektronicznych. Do kolejnych przydatnych gadżetów z kategorii ciąża i karmienie piersią zaliczyć można osłony na pasy bezpieczeństwa, z których korzystamy podczas podróży samochodem. Dzięki temu nawet długa podróż w zaawansowanej ciąży staje się mniej uciążliwa. Asortyment dostępny w kategorii ciąża i karmienie piersią to również specjalnie wyprofilowane poduszki, które znacznie ułatwiają karmienie dziecka poprzez ułożenie go w odpowiedniej pozycji. Poduszki o specjalnym kształcie dla kobiet w ciąży usprawniają zasypianie nawet w najbardziej zaawansowanych miesiącach.
Ciąża i karmienie piersią
12
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Jakie wkładki laktacyjne wybrać? Poprzednie Następne
Sączące się mleko podczas laktacji jest zjawiskiem normalnym, ale wciąż wstydliwym. Wkładki laktacyjne zwiększają komfort mam karmiących, umożliwiając im normalne funkcjonowanie w środowisku. Wystarczy mieć kilka wkładek ze sobą i regularnie je zmieniać w razie potrzeby. Poznaj rodzaje wkładek laktacyjnych. Dowiedz się, jak używać wkładek laktacyjnych i poznaj sytuacje, w których wkładki dla kobiet karmiących mogą się szczególnie przydać. Przeczytaj.
Wszystko, co powinnaś wiedzieć o karmieniu piersią Poprzednie Następne
Wokół karmienia piersią powstało wiele mitów. Nic dziwnego, wiedza przekazywana młodym mamom przez doświadczone położne może być już nieaktualna. Sprawdź!
Majtki poporodowe. Jakie wybrać? Wielo czy jednorazowe? Poprzednie Następne
Przygotowując się na przyjście na świat dziecka i kompletując wyprawkę do szpitala, powinnaś zaopatrzyć się w majtki poporodowe. Służą one podtrzymywaniu podkła...
Dieta matki karmiącej – co warto, a czego nie wolno jeść? Poprzednie Następne
Jak powinna wyglądać idealna dieta matki karmiącej? I jakich produktów należy bezwzględnie unikać? Sprawdź!
Pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży – kiedy ją odbyć i jak wygląda? Poprzednie Następne
Wybór lekarza prowadzącego twoją ciążę jest bardzo ważny – to w końcu jemu powierzysz zdrowie swoje i maleństwa na czas kolejnych dziewięciu miesięcy. Wybór specjalisty bardzo często przypada na pierwszą wizytę u ginekologa w ciąży. Kiedy się na nią udać i na co warto być przygotowaną?
Jak oddychać podczas porodu? Najskuteczniejsze techniki Poprzednie Następne
Nie trzeba być przyszłą mamą by wiedzieć, że oddychanie podczas porodu ma bardzo duże znaczenie. Opanowując właściwe techniki oddechu zmniejszysz ból, rozluźnisz się, a także zadbasz o dotlenienie organizmu dziecka. Dowiedz się, jak oddychać podczas porodu, by ułatwić sobie zadanie i zwiększyć komfort malucha.
Ostuda ciążowa – przyczyny powstawania i sposoby leczenia Poprzednie Następne
Procesy zachodzące w układzie hormonalnym mogą przyczynić się do niepożądanych pamiątek po ciąży, takich jak ostuda ciążowa. Dowiedz się, czym ona jest.
Czy warto kupić poduszkę dla kobiet w ciąży? Poprzednie Następne
Kobiety, dla których ciąża była nieprzerwanym okresem świetnego samopoczucia mogą nazywać się szczęściarami. Niestety, zdecydowana większość przyszłych mam doświadcza problemów, które wpływają w mniejszym lub większym stopniu na jakość ich codziennego życia. Panie, którym duży brzuch przeszkadza w wygodnym wysypianiu powinny wiedzieć, że istnieją specjalne poduszki dla kobiet w ciąży. Czy rzeczywiście działają cuda?
Laktator elektryczny. Ranking polecanych produktów Poprzednie Następne
Nawet mamom, które planują karmienie wyłącznie piersią, przyda się laktator elektryczny. Urządzenie świetnie sprawdza się chociażby w sytuacjach, gdy ktoś musi przejąć opiekę nad maluszkiem lub gdy ilość mleka w piersiach zdecydowanie przekracza zapotrzebowanie dziecka. Nie kupuj jednak pod wpływem impulsu – w podjęciu najlepszej decyzji pomoże ci ranking laktatorów elektrycznych.
Cesarskie cięcie – wszystko, co musisz wiedzieć Poprzednie Następne
Chcesz wiedzieć, jakie są wskazania do cesarskiego cięcia, czy jest możliwe na życzenie, ile trwa cesarskie cięcie i jak się do niego przygotować? Sprawdź!