Buty snowboardowe Salomon Sznurowanie - Quick Lace

4,6 z 45820 opinii
Sporty zimowe bez wątpienia można nazwać jednym z najbardziej ekstremalnych, a snowboard bez wątpienia znajduje się na podium. Każdy amator sportów zimowych oraz zawodowiec nie powinien ruszać się ze schroniska czy kurortu bez odpowiedniego wyposażenia. Pozwala ono komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie czekają na nas na stokach. Oprócz samej deski, dobrze dobrane buty snowboardowe to podstawa każdego udanego zjazdu.
Buty do snowboardu nie tylko chronią nasze stopy przed niskimi temperaturami, ale także odpowiednio usztywnią je i chronią przed urazami. A komfort i bezpieczeństwo podczas zabawy na stoku to podstawa. Odpowiednio dobrane buty snowboardowe to jeden z elementów niezapomnianych i przede wszystkim zimowych przygód.
Ceneo.pl oferuje swoim kupującym wyjątkowo bogaty wybór butów snowboardowych dla kobiet, mężczyzn oraz najmłodszych. Co więcej, w znakomitej większości są to produkty uznanych firm produkujących wysokiej klasy sprzęt do sportów zimowych. Pora ruszać na stok!
Sporty zimowe
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
System sznurowania:
Tylko oferty
Cena
Producent
Sezon
System sznurowania
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Salomon Pearl 18/19 » 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • System sznurowania: Quick Lace
  • Sezon: 2018-2019