Butle do nurkowania

4,6 z 30162 opinii
Dla amatorów badania i podziwiania tajemniczego, podwodnego świata przygotowaliśmy bogatą propozycję butli do nurkowania. Dla tych rozpoczynających swoją przygodę w królestwie Posejdona, podjęcie decyzji o wyborze sprzętu to ogromne wyzwanie. Aby nie nabawić się syndromu młodego nurka, w szponach tego dylematu, zapoznajcie się z ofertą, jaką przygotował dla Was serwis Ceneo.pl!
Butla nurkowa to cylinder zakończony wypukłym denkiem i szyjką z gwintem. Całość zakończona jest zaworem. Zwykle wykonana jest ze stali węglowej lub stopowej albo stopów aluminiowych. Możemy spotkać butle o różnych pojemnościach: 10 l, 12 l, 15 l, 18 l, a także mniejsze: 4 l, 7 l, 8 l. W wodzie o słabych własnościach korozyjnych (zimnej), zwykle stosuje się butle stalowe, w wodzie o dużych własnościach korozyjnych (słonej i ciepłej) butle aluminiowe. Cały zestaw składa się z jednej lub dwóch butli, zaworu, siatki, stopy, uchwytu i urządzenia rezerwy.
Na Ceneo.pl prezentujemy propozycję produktów w różnych kategoriach cenowych znanych marek: Luxfer oraz Tecline, cieszących się zaufaniem zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje